Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

İpekyol'dan Anneler Günü kutlaması

İpekyol'dan Anneler Günü kutlaması

Ipekyol kadınlarını, modern ve feminen çizgisiyle buluşturan Ipekyol, 2016 İlkbahar Yaz koleksiyonu ile Anneler Günü’ne hazır.
Hayatımızın en önemli anlarına ortak olan kıymetli annelerin her ihtiyacına uygun pek çok ürün seçeneğini bir arada sunan Ipekyol, Anneler Günü alışverişlerinize özel, her 600 TL’lik harcamaya 200 TL; 1000 TL harcamaya 400 TL değerinde hediye çeki armağan ediyor.

70’lerin feminen detayları ile buluşan ilkbaharın simgesi büyük yaprak ve floral desenler, detaylara önem veren annelerin zarif tarzını yansıtıyor.

Lüks kavramını yeniden tanımlayan materyallerin kullanıldığı mükemmel fitlere sahip Ipekyol Denim ve yenilenmiş kalıplarıyla genişletilmiş bir koleksiyon sunan Basics pantolonlar, özgüvenli bir tavrın tamamlayıcısı olarak İlkbahar-Yaz koleksiyonundaki yerini alıyor.

Cut out ve kuşgözü detaylı bluz ve elbiselerle kombinlenebilen kruvaze kesimli keten yelek ve pardösüler, feminen ve maskülen tavrı kusursuzca dengeliyor.

Ayakları yere sağlam basan anneler için güçlü adımların destekçisi, zamansız şıklığın temsilcisi baharlık business takımlar, annelerin ofis şıklığını şehir hayatına taşıyor.
2016-04-25 11:23:00 2678 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup