Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

İpekyol'da indirim zamanı !

İpekyol'da indirim zamanı !

İpekyol, bugünden itibaren yüzde 50'ye varan indirim kampanyasını başlatıyor.
2013/2014 Sonbahar-Kış koleksiyonuyla sezonun en dikkat çeken trendlerini bir araya toplayan İpekyol\'da 29 Kasım Cuma günü %50\'ye varan indirim başlıyor. 

Silüet ve formlarda ortaya çıkan minimalizm, ihtişamlı 40\'lar ve cazibeli 50\'ler ile 2013/2014 Sonbahar-Kış koleksiyonunda cesur bir değişim yaşatan Ipekyol\'da 29 Kasım Cuma günü %50’ye varan indirim dönemi başlıyor. 

Sezonu açan 1940\'ların etek ve ceket döpiyes takımları, midi boy etekleri, mikro ekoseler ve abartılı omuz silüetlerinden sonra 50’li yılların cazibe unsurları olan sofistike leopar desenler, bele vurgu yapan kesimler ve mini ceketler de Grace Kelly tarzını Ipekyol\'da günümüze taşıyor. Maskülen tüvitlerin barok desenler ile yeniden yorumlandığı modern punk temalı pantolon etekler, üst üste giyilmiş etkisi veren katmanlı pantolonlar sezonun en farklı görüntüsünü oluşturuyor.

Geniş fırfırlar bluzlara hareketli bir form katarken, işlemeler yakalarımızı süslemeye bu sezon da devam ediyor. Kumaş ve jean mixleri, deri ve boncuk birlikteliği, maskülen kesimler, barok motifler, örme elbiseler ve militar kabanların en lüks yorumu Ipekyol koleksiyonlarında yer buluyor.
2013-11-29 01:24:00 1074 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup