Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

İpekyol 2014 yazına iyi hazırlandı

İpekyol 2014 yazına iyi hazırlandı

Safarinin lüks yorumu, 2014 yazı iddialı bir güç gösterisine dönüşüyor.
Yükselen trend safarinin şehir hayatına hızlı giriş yaptığı Ipekyol 2014 yaz koleksiyonunda; retro stiller, bohem 60’lar ve pastel minimaller öne çıkıyor.

Sezonu, transparan ve fileli dokuların şekillendirdiği atletik kesimler açıyor. Dik kumaşlar teknik detaylarla birleşerek minimal siluetleri ortaya çıkarıyor. Yaz sezonunun olmazsa olmazı marin teması çizgisel dünyasından bu yaz da ödün vermiyor. Nakış ve gold detayları mavinin elli tonunda kendini gösteriyor. 60’lı yılların bohem yaşam biçiminin olmazsa olmazı retro desenler ise crop yakasız ceketler ve elbiselerde yer alıyor. Rahat ve dökümlü bir görünümün anahtar ögelerini uç yaz teması karşılarken; keten tunikler ve vual gömlekler de derin mavi tonlarında uç bir hafiflik sunuyor.b

YÜKSELEN SAFARİ

Naturel tonlarla beraber moda, Afrika etkisine girerken, safari teması Ipekyol koleksiyonunda lüks yorumuyla yerini alıyor. Süet dokular ve rafya kumaşlar göz kamaştırıcı işlemelerle buluşurken, aksesuarlar da onlara eşlik ediyor.

AKSESUARLARDA ALTIN PARLAKLIĞI, MONOKROM YALINLIĞI

Siyah ve altın sezonun en önemli renkleri olarak Ipekyol İlkbahar-Yaz koleksiyonunda hem formal hem de günlük modellere lüks bir hava getiriyor. Siyah ve beyazın ağırlıklı olduğu koleksiyonda monokrom buluşmalar ayakkabı topuklarında ortaya çıkarken, çantalarda panel dokular ile tamamlanıyor. Pastel ve sorbet renklerin kesişme noktası Ipekyol loafer’larda neon detaylarla birlikte koleksiyona modern bir görünüm kazandırıyor. Mercan tonları ve kobalt mavisi ise sezonun en flash renkleri olarak dikkat çekiyor. 
2014-02-20 04:20:00 1652 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup