Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

İndir.com Mobil Uygulama Yarışması başlıyor !

İndir.com Mobil Uygulama Yarışması başlıyor !

İndir.com Mobil Uygulama Yarışması 2015’e başvurular 1 Ocak 2015’te başlıyor.
Türkiye’deki mobil uygulama yazılımcılarına ve bu ekosisteme destek vermek amacıyla, yediden yetmişe herkesin katılımına açık olarak düzenlenen indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2015’e başvurular 1 Ocak 2015’te başlıyor.

Yarışmaya katılmak için 1 Ocak 2015 tarihinden sonra uygulamanızı markete yükleyiphttp://www.indir.com/yarisma bölümündeki formu doldurmanız yeterli. Her katılımcı istediği kadar uygulama ile katılabilecek, ancak finale sadece en yüksek oyu alan uygulama kalacak.

indir.com tarafından geçen sene ilki düzenlenen ve Türkiye\'deki mobil uygulama geliştiricilerini desteklemek amacını taşıyan indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2014 Yarışması\'nın kazananları Android Geliştirici Günleri-ODTÜ Etkinliği\'nde yapılan törenle birlikte ödüllerine kavuştular.

Akche Mali Hesap Yönetimi uygulamasıyla yarışmaya katılan Murat GÜR, yarışma birinciliğine hak kazanarak 4000 TL, 1 hafta Silikon Vadisi (San Fransisco) tatili, Reklamstore\'dan 3000 TL\'lik reklam, Camekan\'dan 2000 TL\'lik Google Adwords reklamı, Reknova\'dan uygulama sitesi için 1 yıllık ücretsiz SEO hizmeti, Userspots\'dan UX testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı ve indir.com\'dan 1 yıl uygulamanın tanıtımı ödüllerini alırken ayrıca Windows Phone özel ödülü olarak Nokia tarafından verilen Nokia Lumia 1320 Akıllı telefonun da sahibi oldu.

Tuncay Namlı, Kubilay Kahveci, Çağlar Gündoğdu tarafından geliştirilen Pickr.us uygulamasıikinciliği elde ederek Antalya\'da 1 hafta tatil, Reklamstore\'dan 1.500 TL\'lik reklam hakkı, Camekan\'dan 1.000 TL\'lik Google Adwords reklamı, Reknova\'dan uygulamanın sitesi için 6 aylık seo hizmeti, Userspots\'tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com\'dan 6 ay ücretsiz uygulamanın tanıtımı ödüllerini aldılar.

Şans oyunlarına yönelik hazırlanmış olan Tuttu mu? isimli uygulamasıyla üçüncülüğe hak kazanan Hakan Özkelemci, Kapadokya Tatili,Camekan\'dan 500 TL\'lik Google Adwords reklamı, Reknova\'dan uygulamanın sitesi için 3 aylık seo hizmeti, Userspots\'tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, indir.com\'dan 3 aylık uygulamanın tanıtımı ödüllerinin yanı sıra Windows Phone özel ödülü olarak Nokia tarafından verilen Nokia Lumia 820 Akıllı telefonun da sahibi oldu.

İlk 3\'e giren bu uygulamaların dışında Windows Phone özel ödülüne layık görülen Kahve Falcım uygulaması da Nokia Lumia 625 akıllı telefon ödülünü aldı. TEB Girişim Bankacılığı tarafından seçilen Gelibolu Projesi: Alay 57 uygulaması da 1 yıllık Girişimcilik Ofisi özel ödülüne layık görüldü.

Yarışmaya bu sene de binlerce başvuru olması bekleniyor. Detaylı bilgiyi http://www.indir.com/yarisma/adresinden alabilirsiniz. 
 
2014-11-10 23:46:00 2226 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup