Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Hollywood’da son trend: Mezobotoks

Hollywood’da son trend: Mezobotoks

Mezobotoks enjeksiyonu, Hollywood ünlülerin en çok tercih ettiği medikal uygulamaların başında geliyor.
“Mezobotoks çok seviliyor ve çok fazla talep ediliyor çünkü daha doğal ve etkili bir çözüm sunuyor” diyen Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, Mezobotoks hakkında açıklamalarda bulundu: Mezobotoks, derinin farklı tabakalarına enjekte edilen ve özellikle yüz ve boyun bölgesinde çarpıcı sonuçlar almamızı sağlayan bir uygulamadır. Kırışıklıklar üzerindeki etkisinin yanı sıra nem, canlanma, ışıltı ve dolgunluk veren bir yapısı var. Mezobotoksu kasa uygulamıyoruz, bu sebeple en fazla korkulan mimik ve doğallık kaybı da bu vesileyle yaşanmamış oluyor. Aynı zamanda daha bireysel çözümlerle, ciltteki form kaybı nerede ise, o alanı hedef alarak enjeksiyonun yapılmasına olanak sağlıyor”.

Cilt kalitesi artıyor ve kırışıklıklar azalıyor

“Mezobotoks gözenek boyutunu azaltmak ve cilt kalitesini artırmak için de son derece faydalı bir enjeksiyondur. Aynı anda hem cildi besler, kalitesini artırır, hem de kırışıklıkların önüne geçer. İfadeleri azaltmaz, abartılı bir görünümle sonuçlanmaz. Özellikle dondurulmuş bir yüz ifadesi istemeyenlere son derece doğal bir etki yaşatır” diyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, Mezobotoksun yüz bölgesinin yanı sıra boyun bölgesindeki form kayıplarında da son derece etkili olduğunu söyledi.

Mezobotoks nasıl uygulanıyor?

“Cildi lokal anestezik kremle uyuşturduktan sonra hazırladığımız Mezobotoks kokteylini, sorunlu alanlara uyguluyoruz. Ortalama yarım saat süren işlem acısız ve son derece konforlu. Uygulamadan hemen sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz” diyen Cihantimur, Mezobotoksun vasıflı ve deneyimli doktorlar tarafından yapıldığı sürece son derece güvenli bir işlem olduğunun da altını çizdi.

Leyditurk.com
2016-11-14 11:21:00 630 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup