Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

H&M Bağdat Caddesi'ne geliyor

H&M Bağdat Caddesi'ne geliyor

H&M ilk amiral mağazasını Bağdat Caddesi’nde açıyor.
Cadde mağazası, H&M’in tüm dünyada yalnızca 10 tane açacağı özel konsept mağazalarından bir tanesi olacak.

H&M Hennes & Mauritz AB, Türkiye’de beklenen amiral mağazasını açmak için imzayı attı. H&M Flagship mağazası İstanbul’un en popüler  alışveriş caddesi olan Bağdat Caddesi’nde açılacak. 

H&M’in Türkiye’de açacağı ilk flagship mağazası, 2.500 m2 alana kurulu ve 6 kattan oluşacak. Açılış Sonbahar 2014 sezonunda gerçekleşecek. Flagship olmanın yanı sıra Bağdat Caddesi mağazası, H&M’in tüm dünyada sadece 10 tane açacağı özel konsept mağazalardan bir tanesi olacak.

H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner açılış ile ilgili “Türkiye’de ilk  flagship mağazamızı açmaktan, hem Türkiye’nin hem de dünyanın en gösterişli caddelerinden birinde yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Caddeye çok yakışacak ve ilkleri sunacağımız bir mağaza açacağız. H&M Bağdat Caddesi mağazasını dünya moda arenasındaki en iyi mağazalar arasına katmayı hedefliyoruz”  dedi.

6 şehirde 22 mağaza

Türkiye pazarına 2010 Kasım ayında giriş yapan H&M’in bugün Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, Antalya, Gaziantep, Samsun ve Antakya olmak üzere toplam 6 farklı şehirde 22 mağazası bulunuyor. H&M geniş ürün seçeneği ile moda ve kaliteyi en iyi fiyata sunuyor ve en yeni trendler ile modaseverlere kendi stillerini yaratma adına ilham veriyor. H&M mağazalarında her gün en moda ürünler satışa sunuluyor.
2014-02-20 01:49:00 1931 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup