Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Hızlı kilo vermek zararlı mı?

Hızlı kilo vermek zararlı mı?

Kilo vererek daha güzel görünmek isteyen kadınların sayısı her geçen gün biraz daha artıyor.
LEYDİTURK.COM/ ÖZEL

Kadınlar, her zaman güzel görünmek için belli çalışmalar içerisinde yer almaktadır. Bu çalışmalar arasında kuşkusuz ki en fazla önem verilen nokta kilolardır. Kilo almak, bir kadının en son isteyeceği şey olur iken fazla kiloların verilmesi de kadınlar tarafından zor bir iştir. Kilo verme çabasında olan kadınlar için hızlı kilo vermenin zararlarından bahsedecek ve neler yapmaları gerektiği hakkında püf noktaları sunacağız.

Kilo vermek isteyen kadınlar bu bağlamda pek çok farklı çalışma yapmaktadır. Kilo vermek için yapılan dengesiz ve düzensiz çalışmalar vücuda zarar verir iken sizlere kilo vermeniz için dikkat etmeniz gereken en önemli noktanın sabır olduğunu söylemeliyiz. Sabırlı bir şekilde yapacağınız uygulamalar ile kilo vermeyi başarabilirsiniz. Kilo vermek için yapılan spor ve diyet dengesiz ve düzensiz bir şekilde yapıldığında tabii ki zararları oldukça fazladır. Zarar görmeden kilo vermek istiyor iseniz hızlı hareket etmemeniz gerekmekte ve sabırlı olmalısınız. Hızlı kilo vermek için yapılan pek çok uygulamanın yanlış olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Hızlı kilo vermek vücuda zararlar verir iken aynı zamanda kilo vermenize de engel olur. Hızlı kilo vermenin diğer bir zararı ise verilen kiloların daha kısa süre içerisinde fazlası ile daha fazla kilo olarak alınmaktadır. Hızlı kilo vermek yerine daha düzenli ve daha uzun süreli çalışmalar yaparak sağlık sorunlarından kaçınabilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu haberin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi bu haber kullanılamaz. Kullanım ihlallerinde Haber3 Yayın Grubu yasal haklarını saklı tutar.
2013-01-16 16:38:00 2652 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup