Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Heyecanlı yarışa davet

Heyecanlı yarışa davet

Kanal D'de yarışmak, üstelik de kazanma şansı fırsatına sahip olmak nasıl bir duygu ?
Bir televizyon fenomeni “Yemekteyiz” yeni yüzleri, yeni yetenekleri, dahası damak lezzetine ve el becerisine güvenen yarışmacıları bekliyor.

İddialı her yarışmacı, haftanın beş günü televizyon ekranında, gerek kendi yaptığı yemeklerle, gerek misafir olduğu ev sahibinin hazırlamış olduğu sofrayı eleştirmek suretiyle, maharetini sergileme fırsatını bulacaktır.

Üstelik kazanırsa onu bekleyen bir “büyük ödül”  de var.

İşte haftanın beş günü ekranda, bu muhteşem heyecana ortak olmanın adresi: http://form.kanald.com.tr/yemekteyiz/Form.aspx

2008 yılından beri Türk televizyonlarının en çok izlenen yemek programı “Yemekteyiz”, yeni kanalında, yepyeni yüzleri ve geliştirilmiş içeriğiyle izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yayınlandığı 35 ülke gibi Türk televizyonlarında da yoğun ilgi gören program, bu yıl ilk kez uygulanacak bazı yeni fikirlerle zenginleşerek hem daha yoğun hem de daha kompakt bir hal alacak.

Klasik işleyiş;

Yarışma her zaman olduğu gibi birbirini tanımayan beş yarışmacıyı, A’dan Z’ye kendileri hazırlayacakları akşam yemeklerinde bir araya getirecek. Konuk oldukları yarışmacının hazırladıkları yemekleri, sofra düzenlemesini ve hatta yemeklerini hazırlarken kullandıkları malzemeleri, kendi kıstaslarına göre değerlendirerek 10 üzerinden puanlayacaklar. Hafta boyunca yapılan puanlama ardından haftanın en çok puan toplayan yarışmacısı büyük ödül olan 10.000 Türk lirasının sahibi olacak.
2015-02-17 11:21:00 605 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup