Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Her kobinin bir kurumsal TV’si olacak

Her kobinin bir kurumsal TV’si olacak

Markaların dijital hayata geçişini sağlayan iDisplay iddialı açıklamalarda bulundu.
Son yıllarda markaların yayıncı hale gelmesini mümkün kılan yenilikleriyle adını duyurun iDisplay, 5 yıl içerisinde kurumsal tv yayını olmayan KOBİ’nin kalmayacağını öngörüyor.

iDisplay Genel Müdürü Burhan Eker, “Bugün üst düzey markaların kurum içinde ve mağazalarında konumlandırdıklarını dijital ekranlar, kurumsal yayınların birer alışkanlık haline gelmesini sağladı. Bu trend ile birlikte kurumsal yayının tüm KOBİ’ler tarafından kullanılır hale geleceğini öngörüyoruz.” diye konuştu.

Büyük ekran üreticilerinin dijital ekran üretmesi ve gerekli yazılımların sisteme entegre edilmesiyle geniş biçimde kabul gören kurumsal tv’lerin artık her yerde kullanılabildiğine dikkat çeken Eker şunları söyledi:

Ekranlar, insan gücüne ihtiyaç duyulmadan, markaların müşterilerle iletişimini mümkün kılıyor. Tek merkezden yönetilebilen dijital ekranlar markalara hem büyük rahatlık sağlıyor, hem kendilerini ifade etme olanağı tanıyor. Bütün kampanya ve bildirimlerini ekranlara taşıyabiliyorlar. Dijitalleşen yayıncılık, bu ekranlar sayesinde KOBİ’leri de birer yayıncı haline getirecek”

Dijital ekranların, cep telefonlar ile yönetilebilir durumda olması, kurumsal tv’lerde şirket duyurularından toplantı organizasyonuna kadar çeşitli amaçlar için içeriklerin yayınlanmana olanak sağlamaktadır.
2015-11-26 16:14:00 295 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup