Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Her annenin ihtiyaç duyduğu arkadaş tipleri

Her annenin ihtiyaç duyduğu arkadaş tipleri

Çocuk yetiştirmek zor zaanat ve bu dönemde annelerin bu 5 tip arkadaşa ihtiyacı var.
Çocuk yetiştirmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Hiç yardım almadan haftayı tek parça olarak tamamlamak neredeyse mümkün değil. Bu nedenle,  her annenin güvenebileceği 5 tip arkadaşa ihtiyacı var. Kız arkadaşlarımızdan arada sırada alacağımız yardımlar olmazsa, çocuklarımızı aklımızın bir kısmını yitirmeden büyütmek çok zor…

İşte size her annenin ihtiyacı olan arkadaşlar:

“Acil durum” arkadaşı

Güvenilebilir, her durumda yardımınıza koşmaya hazır ve müsait olan, hayatınızı kurtaracak bir arkadaş. Hastalık ya da bakıcınızla ilgili bir problem olduğunda, sizin ve çocuğunuzun yanında olacak bir arkadaş.

“Güldüren, eğlendiren” arkadaş
Her anne, günlük yaşamın keşmekeşi içerisinde onu ilginç hikayeleri ile eğlendirip, biraz olsun gerçeklerden uzaklaştıracak bir arkadaşa sahip olmalı.

“Kulakları açık” arkadaş
Burada sürekli dedikodu yapan birinden söz etmiyoruz. İlgili ve çocukların hayatında ne olup bittiğini bilen bir diğer anne mesela. Bu tip anneler, ev ödevlerinden, okulda çocukların arasında neler olup bittiğine kadar her şeyi bilip, öğrenme yeteneğine sahip. Eğer siz onlardan biri değilseniz, mutlaka öyle birini arkadaş listenize ekleyin.

 "Yaşam koçluğu" yapabilen arkadaş
Genellikle bu tip kişilerin psikoloji eğitimleri yoktur ama sizi nasıl motive edeceklerini iyi bilirler.  Bu tip bir arkadaşla geçireceğiniz bir saat sonrasında, CV’nizi güncellemiş, bir spor salonuna yazılmış ya da gardrobunuzu yenilemiş olabilirsiniz.

“Çocuklar mı? Hayır, teşekkürler” diyen arkadaş
Her annenin zaman zaman anne kimliğinden çıkıp, kadın kimliğine bürünmeye ihtiyacı var. İşte bu tip arkadaşlar tam ihtiyacınız olan şey. Birlikte sinemaya gidebilirsiniz. Bu arkadaşınız en popüler restoranları ve yeni açılan mağazaları bilir.  Onunla geçireceğiniz bir öğleden sonrası, size mutfağın ve çamaşır odasının dışında da bir yaşam olduğunu hatırlatır.

HT Hayat
2013-06-28 12:04:00 739 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup