Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Guinnes’e aday olacak

Guinnes’e aday olacak

Klass, 900 sayfalık 9’uncu yıl özel koleksiyon sayısıyla yine çok konuşulacak!
Klass 9’uncu Yıl Özel Koleksiyon sayısı ile yine olay yaratıyor. Özel ciltli ve mukavva kapaklı olarak hazırlanan ve Türk basınında bir rekor olarak 9’uncu Yılında 900 sayfa hazırlanan Nisan 2013 sayısı Klass öyküsü, Klass kapakları gibi Klass’ın geçen sekiz yılının ayrıntılı değerlendirmeleri yanı sıra yılın sosyal yaşam ve moda değerlendirmeleri, çok özel haber ve röportajlarla dopdolu.  Klass'ın 9 yıl özel sayısında Türkiye'nin birbirinden önemli tam 40 özel isminin röportajı yer alıyor. 40 röportaj ise dergicilik tarihinde bir sayıda yapılan en yüksek röportaj sayısı olarak da dünya dergicilik tarihine geçecek.

İşte 9.Yıl Özel Koleksiyon sayısından sizin için seçtiklerimiz…

GALATASARAY YÖNETİM KURULU ÜYESİ ABDURRAHİM ALBAYRAK, ÇOCUKLUĞUNDAN BUGÜNE GALATASARAY AŞKIYLA PARALEL GİDEN YAŞAMINI KLASS’A ANLATTI: 

“GALATASARAYLI FUTBOLCULARI SAHADA TOP PEŞİNDE KOŞARKEN İLK DEFA 1971 YILINDA GÖRDÜM”

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak’ı tek kelimeyle tanımlamak gerekirse o bir fenomen… Galatasaray yönetiminden 100 yılı aşkın tarihinde yüzlerce yönetici geçmiştir herhalde ancak onun kadar renkli bir isim var mıdır bilinmez. Sadece Galatasaray camiasının değil deplasmana gittiği ezeli rakiplerin taraftarlarının bile tribünlere çağırıp sevgi gösterisinde bulunduğu bir isim o. Yönetim kuruluna girdiği dönemlerde takımın şampiyon olması mutlaka bir uğur ama aynı zamanda onun inanılmaz çalışmalarının da katkısı tartışılmaz. Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, çocukluğundan bugüne Galatasaray aşkıyla paralel giden yaşamını Klass’a anlattı.

AYŞEGÜL DİNÇKÖK, TUANA ZEYNEP BİLGİN’İN SORULARINI TÜM İÇTENLİĞİYLE YANITLADI:

“MIŞ GİBİ YAŞAMAK BANA GÖRE DEĞİL...”

Ayşegül Dinçkök, oldukça farklı yönleri ile öne çıkan bir kadın. Bu dünyada bir iz bırakıp gitmek isteyen, son yıllarda herkesin hayatına dokunmaya çalışan bir gönüllü... Sosyal yaşam dünyasında ismi oldukça sık davetlerde anılsa da, aslında onun o kadar farklı yönleri var ki… İşte seneler içinde yavaş yavaş bu yönlerini ortaya çıkarmaya başladı. Önce bir kitap, ardından sergi derken küratörlük ve son olarak da sahne deneyimi yaşadı. Tüm bu uğraşılarını hobi olarak yapmakla kalmayan Ayşegül Dinçkök, her birini sosyal sorumluluk projelerine dönüştürerek yarattığı marka Derin Tutku’nun geliri ile yaptığı yardımların keyfiyle geceleri huzurlu uyuyor… Ayşegül Dinçkök’ü çok tanımayan insanlar bile artık onun ne kadar tutkulu, herkesin yardımına koşacak kadar içten ve özel biri olduğunu biliyor. Ayşegül Dinçkök, Tuana Zeynep Bilgin’in sorularını tüm içtenliğiyle Klass okurları için yanıtladı.

CİHAN & ÇİĞDEM KAMER ÇİFTİ, GEÇMİŞTEN BUGÜNE ATASAY’IN BAŞARI YOLCULUĞUNU VE MUTLU BİR YUVANIN SIRLARINI ANLATTILAR:

“ATASAY’I ELELE VERİP BUGÜNLERE GETİRDİK”

Cihan ve Çiğdem Kamer çifti evliliklerinin 28’inci yılını kutlayan örnek bir aile. Hem iş hem de özel yaşamda birlikte el ele vererek Atasay’ı Türkiye’nin lider kuyum markası haline getirdiler. Sosyal sorumluluk alanında da her daim öncü olan çift mutlu bir aile ve başarılı bir iş yaşamının sırrını karşılıklı sevgi, saygı ve çok çalışmaya bağlıyorlar. Cihan ve Çiğdem Kamer çifti, geçmişten bugüne Atasay’ın başarı yolculuğunu ve mutlu bir yuvanın sırlarını Klass’a anlattılar.

ESRA OFLAZ GÜVENKAYA, İŞ VE ÖZEL YAŞAMDAKİ BAŞARISININ SIRLARINI KLASS’A ANLATTI:

 “ZORLUKLARI FIRSATA ÇEVİRMEYE İNANIRIM”

Sosyal yaşamın önde gelen isimlerinden işkadını Esra Oflaz Güvenkaya, işinde olan başarısıyla ön plana çıkan bir isim. İşadamı Ziya Güvenkaya ile evlendikten sonra bir kız çocuğu dünyaya getiren MCD A.Ş. ve Oflaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Esra Oflaz Güvenkaya Türkiye’ye taşıdığı kanallarla dikkat çekiyor. MTV, Nickelodeon, Eurosport Türkçe ve Scitech TV gibi tematik kanalları Türkiye’ye getiren başarılı işkadını zorlukları fırsata çevirmeye inanıyor. Ünlü işkadını Esra Oflaz Güvenkaya, iş ve özel yaşamdaki başarısının sırlarını Klass okurları için anlattı.

FERYAL GÜLMAN, İŞ VE ÖZEL YAŞAMI YANI SIRA HAYATA VE DÜNYAYA BAKIŞINI KLASS OKURLARIYLA PAYLAŞTI:

“ÜÇ GÜNLÜK BİR GEZİ İÇİN BİLE HER ŞEYİ AYLAR ÖNCESİNDEN PLANLARIM”

Feryal Gülman kuşkusuz sosyal yaşam dünyasının en seçkin ve modayı en iyi takip eden isimlerinden biri. Sosyal yaşam dünyasında her daim güzelliği, zarif tarzı ve şıklığıyla öne çıkan bir isim. Bu etkileyici çizgisiyle cemiyet hayatının gözde bir ismi gibi görünse de o çok ciddi bir iş kadını, başarılı bir mimar, iyi bir eş ve harika bir anne aslında.  Yaşamını kusursuz bir şekilde planlayarak tüm bu alanlarda başarılı bir şekilde mutlu bir yaşam süren Feryal Gülman, iş ve özel hayatı yanı sıra hayata ve dünyaya bakışını Klass okurlarıyla paylaştı.

ÜNLÜ SUNUCU GÜL GÖLGE SAYGI, MUTLU HAYATININ SIRLARINI KLASS OKURLARI İÇİN ANLATTI:

“GÜLMEYİ VE EĞLENMEYİ ÇOK SEVERİM, EN ÇOK DA KENDİ ÜZERİME ESPRİ YAPARIM”

Türkiye Gül Gölge ismini etkileyici fiziğiyle sunduğu “Canlı Canlı” programıyla duydu. O kadar ki o dönem sunucu olarak programın bile önüne geçiyordu. Aslında Bilgi Üniversitesi’nde Sinema-TV okurken esas hayali kamera arkası olan Gül Gölge bir sette staj yaparken “Sen mutlaka kamera önüne geçmelisin” sözleriyle kendini kamera önünde buluyor. Daha sonra evlilik ve çocuklar derken uzun bir süredir daha çok sosyal yaşamda ön plana çıkan bir isim. Televizyon sektörünün duayen isimlerinden Murat Saygı ile örnek bir evlilik sürdüren ünlü sunucu Gül Gölge Saygı, mutlu hayatının sırlarını Klass okurları için anlattı.

IVANA SERT, PROJELERİNİ, GELECEK HEDEFLERİNİ, TÜRKİYE VE TÜRK İNSANIYLA İLGİLİ EN SICAK DUYGULARINI KLASS OKURLARIYLA PAYLAŞTI:

“ANADOLU’DA İNSANLARIN SEVGİSİNİ GÖRÜNCE TÜRKİYE’YE ÂŞIK OLDUM”

Ivana Sert ismini sosyal yaşam dünyası uzun yıllardır biliyor. O kusursuz fiziği ve çarpıcı kombinleriyle bir stil ikonu ve her daim davetlerin aranan ismi. Bu seçkin ve ilk bakışta fark edilen tarzıyla öylesine büyük ün kazandı ki TV dizilerinde adı repliklere konu oldu. Ama geniş halk kitlelerince “Bugün Ne Giysem?” programıyla tanındı ve bir stil ikonu iken aynı zamanda halkın da sevgilisi oldu. Ivana Sert, projelerini, gelecek hedeflerini, Türkiye ve Türk insanıyla ilgili en sıcak duygularını Fuat Paşa Yalısı’nın muhteşem atmosferinde Klass okurlarıyla paylaştı…

GÜLSÜM VE NAFİ GÜRAL ÇİFTİ 45 YILLIK EVLİLİKLERİNİN MUTLULUK SIRLARINI VE İŞ YAŞAMINDAKİ ZİRVE YOLCULUKLARINI ANLATTILAR:

“BİZİM BUGÜNLERE GELMEMİZDE GÜLSÜM HANIM’IN ÇOK ÖNEMLİ BİR ROLÜ VARDIR. BENİ BEN YAPAN GÜLSÜM HANIM’DIR.”

Bünyesinde turizmden sanayiye pek çok sektörde faaliyet gösteren dev firmalar bulunduran NG Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral’ı yarım asrı aşan iş yaşamında başarıya ulaştıran en önemli özelliği kuşkusuz pozitif bakış açısı, doğru öngörüleri ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi. Tüm bu başarılarda mutlu aile yaşamının da katkısı yadsınamaz. Nafi Bey, eşi için “Beni ben yapan Gülsüm Hanım’dır” diyor ve 19 Nisan’da evliliklerinin 45.yıllarını kutlayacaklar.  Gülsüm ve Nafi Güral çifti, 45 yıllık evliliklerinin mutluluk sırlarını ve o günlerden bu yana iş yaşamındaki zirve yolculuklarını Kuzguncuk’taki muhteşem yalılarında ilk kez Klass’a anlattılar.

En özel zamanları görmek için

Klass alın, Klass okuyun, Klass kalın… 

Klass 9’uncu Yıl Özel Koleksiyon sayısıyla bayilerde… 

\"klasskapak97(nÿsan2013).jpg\"
2013-04-05 14:49:00 1016 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup