Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Gıdınızı saklamanın püf noktaları

Gıdınızı saklamanın püf noktaları

Küçük hilelerle var olan gıdınızı gizleyebilirsiniz.
Çenemizin altında kocaman bir gıdıya sahip olmak pek de zevkli birşey değil ama gıdıyı saklamak ya da küçük göstermek için çeşitli yol,ve makyaj hileleri olduğunu biliyor muydunuz? İşte size bunlardan birkaçı.

1. Göz ve elmacık kemiklerinizi ön plana çıkartarak gıdının daha az dikkat çekmesini sağlamak bu hilelerin başında geliyor. Teninize uygun renkleri göz ve yanaklarınızda denemekten çekinmeyin. Parlak ve cesur tonlar gıdınızı ortadan kaldıracaktır.

2. Çene kemiğinizin geniş gorünmesi çene bölgenizin ince ve zarif gözükmesine neden olur. Çene bölgenize uygulayacağınız bronzlaştırıcı ya da hafif bir pudra bu bölgede harikalar yaratacaktır.

3. Dudaklarınıza süreceğiniz cesur bir ton ya da parlatıcı bütün dikkatleri buraya çekecek ve rahatsız olduğunuz gıdınız artık gözükmeyecektir.

4. Dekolte bölgenizin ortaya çıkması, bütün dikkatleri boyun, omuz veya karın bölgenizde toplayarak sizi gıdı derdinden kurtaracaktir. Bu bölgeye uygulayacağınız hafif bir ışıltıyla gözler gıdınıza değil dekolte bölgenize kayacaktır emin olun.

5. Teninizin bir iki ton koyusu allık ya da bronzlaştırıcıyi bir allık fırçası yardımıyla yukarı doğru hareketlerle uyguladığınızda gıdınızın ortadan kalktığını göreceksiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi renklerle cesurca oynamaktan korkmayın.

6. Boyun bölgesinde bronzlaştırıcı kullanmak da gıdının kaybolmasında yardımcı tekniklerden biri. Mat bronzlaştırıcılar gıdıya dikkat çekmek yerine boyun bölgesini ortaya çıkarırlar.

7. Saçlarınızı toplayarak boyun bolgenizi çıplak bırakmanız da gıdı bölgenizdeki dikkatleri azaltacaktır. Arkada toplanmış küçük bir topuz ya da at kuyruğu stilinizi ortaya çıkarırken sizi çift çeneli olmaktan kurtaracaktir.

Biraz bronzlaştırıcı ve makyaj hileleri ile boyun bölgenizi ortaya çıkaran kıyafetler sayesinde görmekten ve görülmesinden hiç hoşlanmadığınız gıdınız artık gözünüze bile çarpmayacak emin olabilirsiniz.
2013-04-20 16:27:00 1369 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup