Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Genç çiftler için dekorasyon önerileri

Genç çiftler için dekorasyon önerileri

Bu öneriler her zaman aşkınızı da yuvanızı da sıcak tutacak.




1-Evinize kızıl tonlar gizleyin. Eviniz ne renklerde olursa olsun kızıl – kırmızı tonların verdiği sıcaklık ve romantikliği başka tonlarda yakalamanız daha zor olabilir. 

2- Alternatif aydınlatma seçenekleri ile derinlik katın mekânlarınıza. Mumlar ile dinginlik verin. 

3- Bol bol farklı boylarda yastık kullanın, yastıklarınızda renk kullanmaktan çekinmeyin. 

4-Evinizin yapısal özelliğinde uygulaması mümkünse kışa hazırlık yapın ve bir şömine yaptırın. Yaptıramıyorsanız asla üzülmeyin, etanol ile yanan, koku ve is yapmayan, tütmeyen ve bulunduğu mekânı ısıtan müthiş tasarım formlarda portatif şömineler var. Fiyatları yerli ve yabancı imalat özelliklerine bağlı olarak cebinize göre ayarlanabilir. 

5-Evinizde bol canlı çiçek bulundurun. Canlı çiçeğin evinize yaydığı enerji ve parfüm kendinizi başka hissettirecektir. 

6-Pencerenizin önünde akşam saatlerinde eşinizle gün batımını izleyebileceğiniz minik bir oturma köşesi konumlandırın. Evinizin genişliğine göre oturma köşenizi minderlerden de hazırlayabilirsiniz. Ve işten eve yorgun geldiğinizde, akşam yemeğinizi yemeden önce, orada uzanarak ayrı geçirdiğiniz iş günlerinde, gününüzün nasıl geçtiğini konuşabilirsiniz. 

7- Evinizin duvarlarına sevgiliniz ya da eşinizle birlikte çektirdiğiniz fotoğraflardan hazırlanmış kolâjları, zevkinize göre çerçeveleterek asın. 

8- Akşam saatlerinde televizyona yoğunlaşmamak, vakti daha çok paylaşmak için hafif müzikler açın ve bırakın hep çalsın... 

9-Banyonuzda kuvvetli spotların yanı sıra loş ve doğal bir aydınlanma sağlamaya çalışın. Bunun için kokulu mumlar, aynanızın üstünde zevkinize göre bir aplik aydınlatma ya da geniş bir banyonuz var ise bir köşede abajur ya da lambader kullanabilirsiniz. Bunu hasır sepetler ve kuru çiçeklerle kombinleyebilirsiniz. 

10- Yemeklerinizi, atıştırmalıklarınızı şık bir sunum ile sofraya yerleştirin, naturel malzemeler kullanmanızı tavsiye ederiz. Örneğin bambu ya da herhangi ahşap servis tahtaları ve tabaklar servisi çok şık ve naturel gösterecektir. Şık cam şişelerde içeceklerinizi, toprak kaplarda yoğurt ve benzeri mezelerinizi servis edebilirsiniz. Bu tip küçük oyunlar hayatınızda ciddi değişimlere sebep olabilir, her gün kendinizi daha taze ve mutlu hissetmenize yardımcı olacak; evinizde, eşinizle daha keyifli vakit geçirmenize, daha kaliteli hissetmenize yardımcı olacaktır. 

11-Tarihi bir buluş olan cibinliği evinize uygulamanın da vakti artık. Hoşunuza gidecek Fransız dantelleri ile süslenmiş tüllerden yatak odanıza cibinlik uygulaması yapabilirsiniz.

My Life








2013-10-13 04:44:00 1005 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup