Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Gelinler iç çamaşırlarını nasıl seçmeli?

Gelinler iç çamaşırlarını nasıl seçmeli?

Evlilik hazırlıklarında dış görünüş kadar iç güzellikte önemlidir.
Düğün törenlerinde her ayrıntı çok önemlidir. Bu ayrıntıların en önemlileri doğal olarak gelinlik ve aksesuarları seçimidir.

Evlilik hazırlıklarıının büyük kısmını bunlar oluşturmaktadır. Ancak dış görünüm kadar iç görünüm de büyük önem taşır. Belki daha fazla önemlidir.

Evlilik atmosferinin mümkün olduğunca romantik bir şekilde ve heyecan katarak başlayabilmesi amacıyla, bir çok gelin adayı evlilik hazırlıkları sırasında iç giyimine özel bir önem vermektedir. Hayatlarının bu çok özel gecesinde büyüleyici bir çekicilikle görünmeyi bütün gelin adayları ister. Düğününüzdeki içgiyime karar vermeden önce, gelinlik modelinize karar vermiş olmalısınız. Seçeceğiniz gelinlik modeline göre farklı bir iç çamaşırı seçilmelidir. Gelinlik modeli sırtsız ve askısız straplez ise o modele uygun, kapalı bir model ise o modele uyan bir iç çamaşırı modeli seçilir. Gelin adayları kendilerini mutlu ve güvenli hissederek, şık bir tören yaşayabilmek için iç çamaşırlarına da gereken önemi göstermelidirler.

Gelinliğinizin dikiminden veya alınmasından önce iç çamaşırınızı almalı ve gelinlik provalarınızın düğünde giyeceğiniz iç çamaşırıyla yapılmasını sağlamalısınız. Bu olmazsa, başka bir iç çamaşır ile provası yapılan gelinlik, düğün gününüzde giyeceğiniz iç çamaşırınızla farklılık gösterebilir.

Düğününüzde giyeceğiniz içgiyime özen göstermelisiniz. Basit olarak seçilmiş bir iç giyimin o sihirli geceye ters düşeceğine ortamın bütün büyüsünü bozabileceğine inanın.

"Klasik üçlü" olarak bilinen, sütyen, külot ve jartiyerden oluşan takımı seçme şansınız olduğu gibi, omuzları açık bir gelinlik modeli ile kullanılabilecek bir "teddie" tipi askısız jartiyerli bir body kullanmanız da mümkündür.
2013-04-20 16:30:00 3691 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup