Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Geçmiş acıtıyorsa henüz geçmemiş demektir...

Geçmiş acıtıyorsa henüz geçmemiş demektir...

Reyting rekortmeni dizi “Karagül” yeni bölümüyle 16 Ocak Cuma saat 20.00’de FOX’ta.
Kadriye, hayatında asla ihtimal vermediği bir gerçekle daha yüzleşmek zorunda kalır.  Bir kadın olarak en büyük hesaplaşmasını yaşarken, yıllar sonra kavuştuğu kız kardeşi ile yeniden yollarını ayırır... 

Oğuz, aldığı ihbarla birlikte Fırat’ın arabasını nehrin sularından çıkarır. Fırat’ın aracın içinde olmaması Şamverdiler ve Oğuz için yeni bir umut kapısı olmuştur. Konak halkı, yaşama ihtimaline karşı bu umuda tutunurlar. Ve herkes için zorlu bekleyiş başlar. Bu bekleyiş, tek dostu ve dayanağı Fırat olan Ebru için çok daha zordur. Narin, bütün bu olanlardan Ebru’yu sorumlu tutar ve ikili arasında büyük bir hesaplaşma yaşanır. Kendal işini sessiz sedasız hallettiğini düşünürken, gelen telefonla birlikte oğlundan ayrılma korkusu yeniden tetiklenir. 

Serdar, Ada’nın bir türlü anlam veremediği bu ayrılık hikayesine son noktayı koymaya karar verir ve dershaneyi basarak, Ada’yı kaçırır. Ancak bunu öğrenen Baran, sessiz kalmaz. Serdar ve Ada’nın tahmin edemeyeceği kadar büyük bir tepki verir. Bu sırada Sabri’nin kaçtığı haberi ile birlikte konakta yeniden bir gerilim süreci daha başlar. 
2015-01-16 13:14:00 471 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup