Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Formda kalmanın sırlarını anlattı

Formda kalmanın sırlarını anlattı

Hadise, formda vücudunun sırlarını Women’s Health dergisiyle paylaştı.
Hadise, sporla git gide daha da sıkılaşan ilişkisini Women’s Health’e anlattı. Ünlü şarkıcı, sabah erkenden uyanıp spor yaptığını, ancak bu rutinin insanlara çok zor geldiğini söyledi: “Onları anlayabiliyorum. Ama bu öyle bir şey ki, bir kez alıştığında spor yapmadan güne başlayamaz hâle geliyorsun. Çünkü biliyorsun ki kendini daha iyi hissedeceksin. Benim de kendimi koyverdiğim, hiçbir şey yapmak istemediğim zamanlar oluyor, insanlık hâli bu, hiçbirimiz robot değiliz. Ama son bir aydır tekrar spora verdim kendimi. Bu sabah da mesela 06.00 gibi spora indim. Sadece kardiyo yaptım. Ardından duşumu alıp hazırlanıp geldim.”

KADINLAR SPOR SALONUNDA DA SÜSLENMEYİ İHMAL ETMEMELİ

Hadise’ye göre spor salonunda biraz daha güzel giyinmeye dikkat etmek, motive olmaya yardımcı olabilir: “Kadınlar spor salonunda da süslenmeyi ihmal etmemeli bence. Tabii ki makyaj yapsınlar demiyorum ama spora gidiyorum diye belli kalıplara takılmalarına gerek yok.” Düzenli olarak spor yapan, beslenmesine de dikkat eden şarkıcıyı zorlayan tek konu ise tatlıya karşı koymaya çalışmak: “Tatlı şu hayatta en zor karşı koyduğum şey. Hiç yemem diyenlere inanmıyorum, çünkü vücut bunu istiyor. Ama ipin ucunu kaçırdığım zamanlarda bedenimin etkilediğini çok net hissediyorum. O yüzden soya sütlü tatlılar tüketmeye özen gösteriyorum. Bitter çikolatayı da çok severim mesela, özellikle portakallı olanları. Öğleden sonra canım tatlı çektiğinde aşırı kalorili barları tüketeceğime dört parça bitter çikolata yiyorum. Dört parçası 100 kalori. Kimseye zararı olmaz.”

ESNEKLİĞİ SÜPER

Yorucu temposunda egzersiz yapmayı ihmal etmeyen Hadise, formunu korumak için özellikle kardiyo egzersizlere ağırlık verdiğini söylüyor. Kişisel eğitmeni Aytaç Çep de ünlü şarkıcı için “Kuvvet ve dayanıklılık antrenmanlarında bir sporcu kadar başarılı, esnekliği süper. Egzersizdeki başarısının en büyük sırrı tam bir savaşçı olması, antrenmanlarda asla pes etmiyor” diyor.

Hürriyet
2013-08-30 13:53:00 898 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup