Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Filinta'da hesaplaşmalar başlıyor !

Filinta'da hesaplaşmalar başlıyor !

Filinta heyecan dolu yeni bölümüyle yarın akşam TRT ekranlarında olacak...
Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi ‘Filinta’nın 15. Bölümünde yine hesaplaşmalar, İstanbul için temizlenmesi gereken sır dosyaları, gizemli cinayetler ile çözümü beklenen davaların heyecanlı ve sürükleyici bir hikayesi yansıyacak seyirciye. Filinta Mustafa (Onur Tuna) işlemediği suçtan dolayı şartlı özgürlük yaşadığı boynundaki ilmekle yine adaletin peşinden koşarken,gözlerinin önünde vurulan sevdiği kız Lara’yı (Damla Aslanalp) sonsuza kadar kaybetme korkusu yaşamaktadır. Ve İstanbul’da yine olaylar ve çözmesi gereken işler onu beklemektedir. 

Es Film’in  yapımcılığını üstlendiği sinema tadında ve kalitesinde çekilen, TRT ekranlarından seyircisiyle buluşan, eşi benzeri olmayan Türkiye’nin ilk ve tek Osmanlı Polisiyesi Filinta’da bu hafta Salı akşamı neler olacak bir göz atalım…

Boris Zaharyas (Serhat Tutumluer) Lara\'nın Filinta Mustafa yüzünden vurulduğunu düşünerek, Mustafa‘yı tüm bu olanlar yüzünden suçlar ve buna kendini inandırır. Ve kızının vurulduğu anda onu kendisinin de koruyamadığını ve ayrıca Mustafa’dan da uzak tutmak adına, Dr. Shultz\'un da reddetmesine rağmen her şeyi göze alarak Lara\'yı hastaneden çıkarıp evlerine götürmek ister. 

Anita von Wilhelm (Wilma Elles) ve Vivian (Alona Kral) Boris\'in işlerini araştırmak için görevlendirilen defterdarın peşine düşer. Anita\'nın defterdara Boris hakkında bilgi vermesi defterdarda şok etkisi yaratır.  

Kadı Gıyaseddin (Mehmet Özgür), Esat Paşa\'dan (Yosi Mizrahi) Bekri\'nin,  güvenliği açısından bulunduğu hapishaneden alınıp  başka bir yere nakledilmesini ister.  Ancak Esat Paşa, kesin bir dille bunu reddeder. Çok geçmeden hapishanede isyan çıkar ve bütün şüphe okları yine Bekri’yi  gösterir…Ortalık yine birbirine girer. 

Boris\'in Anita\'yı kullanıp hakkındaki bilgilere ulaşması uzun sürmez. Ancak Anita Alman Sefir\'ine durumu anlatmaya gittiğinde karşılaştığı manzarayla alt üst olur. Boris yine yapacağını yapmıştır.

Mustafa gecenin karanlığında yürürken, ölümle burun buruna gelir.

Ardında kapüşonuyla onu bekleyen sürpriz nedir?

Lara hayatta kalabilecek midir?

Padişahın engeline takılan Boris bankayı kurabilecek midir?

Tüm bu soruların cevapları Filinta ile 31 Mart Salı akşamı TRT ekranlarında…
2015-03-30 14:21:00 325 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup