Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Filinta'da büyük olaylar yaşanacak!

Filinta'da büyük olaylar yaşanacak!

TRT’nin sevilen dizisi Filinta Bin Yılın Şafağında'nın 35. bölümü büyük tehditle başlıyor.
Cuma akşamı yayınlanacak 35. Bölüm, Kardeşlik Teşkilatı, Yüce Meclis, Gizli Teşkilat arasında gerilimin daha da yükseleceği hikayeyi seyircisine sunacak.  

Geçtiğimiz bölüm Filinta Mustafa ve ekiple olan çatışmada yaralanan Kardeşlik Teşkilatının, 2 kardeşini Bezmi-i Alem’de tedavi eden Leyla’yı (Asena Tuğal) karşısında gören Mustafa şok olmuştu.  Leyla’nın Kardeşlik Teşkilatıyla bağlantısı nedir? Bu bölümün ilk sahnelerinde ekrana yansıyacak.

Dizinin 35. Bölümünde olacaklar:

Filinta Mustafa (Onur Tuna) ve Bıçak Ali (Cem Uçan), Bezm-i Alem \'deki kilit ismin peşine düşer. Aynı kişinin peşinde Yüce Meclis de vardır. Boris (Serhat Tutumluer) Mecliste kendinden emin bir tavırla o kişinin işinin bittiğini söyler. Boris’in bu emin tavrına Yüce Efendi Kenan Miloş’un (Suavi Eren) tavrı ve sözü ne olacaktır? 

Süreyya\'ya (Nur Fettahoğlu), adamı Ethem (Engin Yüksel) tarafından bir teklif gelir. Ethem bir müteşebbisin Demir Çelik Fabrikası kurmak için Süreyya ile ortak olmak istediğini anlatır. Süreyya ilk etapta sıcak baksa da kimliği belirsiz kişinin teklifi şaşırtacaktır. O belirsiz kişi kimdir?

Mustafa, Ali ve Abdullah (Kamil Güler) peşinde oldukları kişiye dair çok önemli bir bulgu elde ederler: \"ilaç tedarikçileri\"

Farah (Berrak Tüzünataç) geçmişinin sırlarını bir bir ortaya çıkartırken, etrafına karşı sessiz kalabilecek midir?

Esat Paşa (Yosi Mizrahi),  Boris\'in Yüce Meclisteki varlığına dair büyük tehditlerde bulunur. Bu şantajı yapmaması için, Boris’e zor bir teklifle gelecektir. Boris bu durumdan rahatsız olsa da, şeytani bir fikirle karşılık verir. Esat Paşa’nın, Boris’in karşı taarruzuna karşılık hangi fedakarlıklarda bulunması gerekecektir?

Padişah, (Bülent Alkış) kızının ve Gıyaseddin Efendi\'nin çocuklarının bulunamayışına git gide öfkelenir. Tek muhatabı Davut Paşa\'dır. Padişah, Davut Paşa’ya (Mustafa Avkıran) son sözünü söyler…Davut Paşa bu söze karşılık ne yapacaktır? 

Filinta’nın yeni oyuncusu Ebru Kural..

Yıllarca Levent Kırca’nın ‘Olacak O Kadar’ ekibinde izlediğimiz, tiyatro oyuncusu Ebru Kural, Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ dizisine katıldı. 90’lı yılların başından itibaren Olacak O Kadar kadrosunun oyuncusu olarak tanıdığımız güzel sanatçı, Filinta’da ‘Refika’ adında gizemli, işitme ve konuşma engelli, ilginç bir karakterle izleyenlerle buluşacak.

Yönetmenliğini Osman Kaya’nın yaptığı, başrollerinde, Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Çağatay Atasagun, Özcan Varaylı, Mustafa Uzunyılmaz, Nurşim Demir, Gülşah Şahin, Muhammet Emre Kaya, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Özgür Onan, Uğur Taşdemir, Naşit Özcan, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin ve konuk oyuncu Hakan Eratik’ in de yer aldığı, Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ dizisi, 35. Bölümüyle 20 Kasım Cuma ve her Cuma Saat 20:00\'da TRT 1’de…
2015-11-19 14:36:00 297 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup