Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Filinta zamanla yarışıyor

Filinta zamanla yarışıyor

Filinta Mustafa saatlerin sırrını çözerek seri katili bulabilicek mi?
Yapımcılığını ES Film ve Maya Film’in üstlendiği, senaryosunu Altuğ Küçük, yönetmenliğini Kudret Sabancı\'nın yaptığı TRT 1’de yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ses getiren ve sevilen dizi ‘Filinta’nın  5. Bölümünde, Filinta Mustafa, zamana bırakılmış bir intikamın peşinde koşan, seri cinayetler işleyen bir katilin ve onun maktüllerin yanına bıraktığı saatlerin sırlarını çözmek için harekete geçiyor. Saatlerin sırrını çözmek, yeni bir cinayete engel olmak için zamanla yarışıyor.

Filinta’da  geçtiğimiz bölüm Filinta Mustafa (Onur Tuna) ve Kadı Gıyaseddin (Mehmet Özgür) Fener Patriğini kurtarıp, Osmanlı Devleti\'ni bir Balkan savaşından kurtarmışlardır.  20 Ocak Salı akşamı Filinta’nın yayınlanacak 5. Bölümünde Boris Zaharyas\'ın (Serhat Tutumluer) İstanbul üzerindeki oyunları devam etmektedir. Boris, devletin bir banka kuracağı haberini almış, bu bankaya ortak olabilmek için çalışmalara başlamıştır. Bu arada İstanbul\'da seri cinayetler işlenmeye başlamıştır. Katil her işlenen cinayetin yanına  bir saat bırakmaktadır. Filinta Mustafa ivedilikle bu vakanın peşine düşer. Acaba seri cinayetler işleyen bu katili, bir sonraki kurbandan önce bulabilecek midir?  Ve tüm bunların ucu Filinta’nın can düşmanı Boris Zaharyas’a dayanmaktadır. Filinta  Mustafa gizli kalmış geçmişi hakkındaki büyük gizemi çözmek için de hiç beklenmedik bir yerden yardım alacaktır. 

5. bölüm konuk oyuncu: Ahmet Saraçoğlu

Salı akşamları seyirciyi ekrana ve internet başına bağlayan dizi Filinta’nın yeni bölümünde, yine bilinmez olayların döngüsünde, onları açıklığa kavuşturma peşinde olan zeki zabitimizin karşısında, konuk oyuncu olarak tiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Saraçoğlu’nu izleyeceğiz. Ünlü oyuncuyu Filinta’da,  ‘Geçmişin izlerini’ cinayetler işleyerek, ailesinin intikamını almaya yemin etmiş usta bir saatçi rolünde izleyeceğiz.

Padişahların sanatçılığı ve devlete yardım özelliklerinin anlatıldığı dizi: Filinta!

Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür,  Damla Aslanalp, Naz Elmas, Kayra Şenocak, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler,  Reshad Strik , Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ceren Yılmaz, Feyza Işık, Umut Kırcalı, Ceyhun Ergin, Çağrı Erceber  gibi tiyatro, sinema ve dizi dünyasının sağlam oyuncu kadrosunu bir araya toplayan ‘Filinta’ dizisinde, Padişah rolünü üstlenen ünlü oyuncu Bülent Alkış, bu bölümde atölyesinde ihtiyacı olanlara baston yaparak kendini gösterecek. Yardıma ve ihtiyaca olanlara yaptığı bastonları isimsiz bir şekilde ileten Padişah’ın bu özelliği, Osmanlı Devleti’nde birçok padişahın da sanatçılığını, iyilik ve yardımseverliğini gözler önüne seriyor.

Filinta her Salı 20.00’de TRT1’de…
2015-01-19 13:52:00 489 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup