Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Filinta İstanbul'un altındaki tünellerin sırrını çözebilecek mi?

Filinta İstanbul'un altındaki tünellerin sırrını çözebilecek mi?

Filinta’da bu hafta yine soluk soluğa bir bölüm daha geliyor.
Dizinin 13 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de yayınlanacak 4.bölümünde, Filinta Mustafa, Şehr’i İstanbul’a gelen azılı Otto (Kaan Urgancıoğlu) adlı bir suikastçinin ve İstanbul’un sırlarının peşine düşüyor. İstanbul sırlarla doludur ve bu sırları koruyanlarla. Mustafa (Onur Tuna) ve Kadı Gıyaseddin (Mehmet Özgür) çalınan Kutsal Emanet Kur’an’ı bulup Osmanlı Devleti’ne tertip edilen büyük bir komployu önlemişlerdir. Bu arada Boris ise bu olaydan yararlanıp kendi adamı Esat Paşa’yı (Yosi Mizrahi) Dahiliye Nazırı yapmaya muvaffak olmuştur. İstanbul’a ‘Otto’ denilen bir adam gelir. Elinde İstanbul’un gizli yeraltı tünellerini gösteren bir harita vardır. Bu haritanın eksik parçalarını bulmaya çalışmaktadır. Otto aslında dünyanın en gaddar suikastçilerinden biridir. Yeraltı tünellerini kullanarak Padişaha suikast yapmak istemektedir. Gıyaseddin ve Mustafa, bulunduğu her yerde patlayıcı kullanarak  arkasında şahit bırakmayan Otto’nun peşine düşerler.

Otto’nun peşinde bir tek Filinta yok!

İstanbul’a özel görevle gelen bu suikastçinin peşinde bir tek Filinta Mustafa olmayacaktır. Padişah’a düzenlenecek suikasti haber alan Boris Zaharyas (Serhat Tutumluer), İstanbul’daki tek gücün ve yaratacağı karmaşanın başkası tarafından gerçekleşmemesi adına,  kendisi için çalışan Sansar Cemil (Hakan Yufkacıgil) ve özel işlerinde kullandığı Azize’yi de (Naz Elmas) Otto’nun peşine salacaktır. Ama bu takip kısa süreli olacaktır!

Boris Zaharyas’ı bu takibinden vazgeçiren ne olacak?

Filinta Mustafa ve Kadı Gıyasettin bu suikastçiyi durdurup Padişahın hayatını kurtarabilecekler midir?

Osmanlı Devleti’ne karşı oynanan bu hain oyunu bozabilecekler midir?

Acaba Filinta, İstanbul’un yer altı tünellerinin haritasının ve sırlarının peşine düşen ve onu yerle bir etmeyi planlayan suikastçi Otto’yu yakalayabilecek midir?

Tüm bu soruların cevabı Filinta’nın 4. Bölümünde!   

GADDAR SUİKASTÇİ ‘OTTO PETROVIC’ : KAAN URGANCIOĞLU 

ES Film ve Maya Film ortaklığında, Altuğ Küçük’ün kaleme aldığı, Kudret Sabancı tarafından bir sinema şöleni tadında çekilen dizi ‘Filinta’da, her bölüm yer alan bir konuk oyuncunun bu haftaki ismi, ekranların sevilen, yakışıklı ve yetenekli oyuncusu Kaan Urgancıoğlu olacak. Kıvrak bir zekaya sahip, İstanbul’da ard arda patlamalar yaratarak, arkasında delil bırakmayan ve Padişah’a suikast düzenlemeyi hedefleyen gaddar bir suikastçi Otto rolüyle izleyeceğimiz Kaan Urgancıoğlu,  uzun süre konuşulacak müthiş bir oyunculuğa imza atıyor. 

Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür,  Damla Aslanalp, Naz Elmas, Kayra Şenocak, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler,  Reshad Strik , Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ceren Yılmaz, Feyza Işık, Umut Kırcalı, Ceyhun Ergin, Çağrı Erceber  gibi tiyatro, sinema ve dizi dünyasının sağlam oyuncu kadrosunu bir araya toplayan ‘Filinta’ dizisinde, seyirciyi bu hafta da yine koltuğa bağlayacak aksiyonda ve heyecanda bir bölüm bekliyor…
2015-01-13 16:24:00 681 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup