Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Feng Shui'nin ünlü mimarı Meral Akçay anlattı...

Feng Shui'nin ünlü mimarı Meral Akçay anlattı...

Feng Shui ile birlikte dekorasyon ve mimaride büyük projelere imza atan Feng Shui Akademisi Proje Direktörü İç Mimar Meral Akçay anlattı...
Ev, ofis, mağaza gibi tüm mekanların dekorasyonlarında Feng Shui kullanarak, pozitif enerjili ve huzurlu mekanlar oluşturuyoruz. Hayatınızda başarısız olduğunuz, sorunlar yaşadığınız alanlar varsa; Feng Shui kullanarak iyileştirme ve geliştirme sağlıyoruz.

\"b_60.jpg\"Feng Shui ile yapılan dekorasyonla amaçlanan hedef; bolluk, bereket, mutluluk ve en önemlisi sağlık içinde yaşamak için enerjinin doğru yönlendirilmesidir. Mekanlarda mimari düzenlemeleri Feng Shui prensiplerine göre düzenlediklerini belirten Mimar Akçay; \"Uygulamalar esnasında, mekan içinde yaşayan insanların elementleri, pusula yönlerinin elementleri göz önüne alınarak dekorasyon şeması oluşturulur. Genel pusula yönlerini aktive ederken, kişilerinde bireysel Kua\'larına uygun olarak gerekli alanlarda düzenleme yapılır. Olumsuzluklar bastırılarak, eksik pusula yönleri tanımlanarak Feng Shui çözümlemeleri mekana uygulanır.\" dedi.

Konsept Uzmanı İç Mimar Meral Akçay, aynı zamanda Borneo Mimarlık ve Tasarım Firması\'nın proje direktörlüğünü de yaparak, hem mimari hemde Feng Shui prensiplerini bir arada kullanıyor. İnsanların hayatlarına konfor katarken, daha mutlu yaşamlarına da katkı sağlıyor.

https://twitter.com/Meral_Akcay
http://instagram.com/meralakcay
www.fengshuiakademisi.com
www.borneomimarlik.com
meralakcay1@gmail.com
meral@borneomimarlik.com

 
2014-12-04 00:42:00 1674 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup