Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Feng Shui ve Kariyer

Feng Shui Uzm. Zeynep Akçay

Çok fazla çalışmanıza rağmen kariyer hedeflerinize yaklaşamıyor musunuz? Devamlı iş mi değiştirmek zorunda kalıyorsunuz? Hak etmenize rağmen terfi alamıyor musunuz? Sizden daha az çaba gösteren kişiler mi fark ediliyor? İş hayatınız zorluklarla savaşarak, insanlarla ters düşerek mi geçiyor? Sürekli iş kaybımı yaşıyorsunuz?

Bu soruları tek bir cevap olabilir; Yaşadığınız evin Kuzey (kariyer) pusula alanında büyük bir sorununuz var demektir. Kuzey pusula yönü mekânlarda iş hayatını yöneten pusula alanıdır. Elementi sudur. Birçok danışanımın bana başvuruş nedenlerinden biri de çok iyi bir iş hayatı varken işi büyütmek için daha büyük bir ofise geçtikten sonra veya ev değişikliği yaptıktan sonra hiçbir anlam veremedikleri sorunlar, iş kayıpları yaşamalarıydı.

Kuzey pusula yönü mekânlarda iş hayatını, başarıyı yöneten pusula alanıdır. Elementi sudur. Bu pusula yönünün eksikliği yukarıda sıraladığımız sorunlara neden olur.

Kariyer alanlarını aktive etme önerilerini sıralamadan önce yeni bir ev veya ofise geçmeden önce mekân planını dikkatlice kontrol edin. Herhangi bir eksik görünüm kesinlikle bir pakua gayesinin eksikliği demek buda yaşamda bu yönün getirdiklerinden mahrum kalmak demektir.

Bu pusula yönünü düzenlerken kuzeyin elementi su diye ayna, havuz, akvaryum… Yığını yapmayın. Feng Shui de asıl olan Yin Yang dengesidir unutmayın.

Besleyen döngüyü kullanın: Metal su yaratır.

Feng Shui Akademisi
Zeynep Akçay
Paylaş
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup