Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Evliliğe doğru adım adım bakım

Evliliğe doğru adım adım bakım

Dr. Ayşegül Saltat Polikliniği “gelin bakım paketi” ile gelin adaylarına bakımlarını son dakikaya bırakmamalarını tavsiye ediyor.
Her şeyi son haftaya bırakırsanız, istediğiniz gibi bir sonuca ulaşamazsınız ama düğünden birkaç ay önce gerekli bakımlara başlarsanız, harika bir gelin olacağınız kesin! En mutlu gününüz düğününüzde en güzel gelin siz olmak istiyorsanız önerilerimizi mutlaka okuyun…

Dr. Ayşegül Saltat Polikliniği’nin siz gelin adaylarına önerdiği düğün paketindeki uygulamalar sırasıyla şu şekilde;

Vücut şekillendirme bölgesel zayıflama:  Evlenmeden 2 ay önce zayıflama ve sıkılaşma programlarına başlanmalıdır. Ultra Shape odaklı Ultrasound teknolojisi ile sinir ve cilde zarar vermeden hedeflenen bölgede yağ hücresini parçalayan ve cilt sıkılaşması sağlayan rahat bir tedavi yöntemidir. Parçalanan yağ hücre içeriği doğal metabolik süreçlerde enimine edilir. Ultra Shape işlemi tedavi alanları belirlenerek odaklı ses dalgasını derialtı yağ dokusuna yönlendirir, mekanik etkiyle yağ hücrelerini kademeli şekilde kırar. Seans süresi yapılan bölgeye göre değişmektedir. 3 ile 5 seans arası uygulanmaktadır.

Beslenme ve diyet danışmanlığı: Düğünden 2 ay önce olacak şekilde diyetisyen programının başlanılması oldukça hızlandırılmış bir sonuç ile en çok tercih edilen bakım kampı seçeneğidir.

Lazer Epilasyon: Son epilasyon düğünden 1 hafta önce yapılacak şekilde planlanmalıdır. Yüz bölgesi için Q anahtarlı ND Lazer gelinlerin en sevdiği aydınlatıcı özelliği de olan laze epilasyon seçeneğidir.

Oksijen bakımları: En etkili cilt bakım stratejilerinden biri olan Oksijet bakımı leke, akne ve anti aging paketleri gibi ayrı seçenekler sunabilen üst düzey cilt yapılandırma yöntemi olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Botoks: Düğünden 1 ay öncesi yapılmalıdır.  Özellikle alın ,göz çevresi ve kaş arasında  duru bir görüntü için uygulanmaktadır. 

Cilt Bakımı: 2 hafta 1 olacak şekilde düğün gününe kadar 3 seans planlanmalı ve son seans evlenmeden 1 gün önce yapılmalı. Kişiye özel planlamalar OxyGeneo, JetPeel, Darphen ve Dermologica bakımları kişiye özel kombinasyonlarla uygulanabilmektedir. 
2015-04-01 13:48:00 757 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup