Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Evlerde Feng Shui Uygulamaları

Feng Shui Uzm. Zeynep Akçay

Hiçbir mekân kusursuz değildir, ama Feng Shui ile olumsuzu olumluya çevirme şansı sağlanır. Çünkü Feng Shui'de olumsuzluklara karşı birçok tedavi ve çözümleme şekilleri vardır.

Evlerin kapılarının baktığı yönler, içinde yaşayanlarla uyum içinde olmalıdır. Ana kapının baktığı pusula yönü kişisel şanslı pusula yönlerinden birine ait olması oldukça önemlidir. Çünkü bu bölgedeki uyumsuzluk birçok olumsuzluğu beraberinde getirir. Eğer bu bölgede bir uyumsuzluk varsa, Feng Shui çözümlemeleri devreye girer.

Evde yaşayanların konumuna göre, uygun yönlerde doğru insanların olması, hayatın akışını düzeltebilir. Bazen bir oda değişikliği veya yatağın yönünün değişikliği bile inanılmaz etkiler yaratır. Aslında her şey, ev içinde herkesin doğru konumlanmasıyla ilgilidir. Sadece uzmanlar eşliğinde bu ufak değişiklikleri yaparak bile hayatınıza büyük katkılar sağlayabilirsiniz.  

Örneğin akademik bir başarı isteyen bir insanın; kuzeydoğuya odasının veya masasının yerleşimi veya evlenmek isteyen bir kadının odasının güneybatıya yerleştirilmesi gibi ev düzenlemeleri beraberinde birçok başarıyı, gelişimi sağlar.

Feng Shui Akademisi
Zeynep Akçay
Paylaş
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup