Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Erkeklerin kafaya taktıkları sorunlar !

Erkeklerin kafaya taktıkları sorunlar !

Erkeklerin kadınlara gibi akıllarından çıkaramadıkları problemleri vardır.
 

LEYDİTÜRK.COM / ÖZEL

Bu hayatta nasıl sadece kadınlara özel problemler varsa, erkeklerin de canlarını sıkan korkular ve kaygılar bir hayli vardır. İşte onları zorlayan, kafalarına taktıkları problemler ve ona karşı yapabilecekleriniz.

1 – Yeteri kadar kazanmıyorum: Erkekler iyi bir ‘‘sağlayıcı’’ olduğunu düşündükleri için çoğu zaman kazandıkları paradan yakınırlar.

2 - Hayatta yeteri kadar başarmadım: Sevgiliniz bankacılığı bırakıp profesyönel golfçü olmak istiyorsa bu olasılığa bile akılcı yaklaşın. Erkek böyle hissediyorsa genelde ‘hayatı kaçırdıklarını düşündüğü’ içindir.

3- İşimi kaybetmek üzereyim: Erkek bu tip korkulara kapılıyorsa ona bir takım olduğunuzu mutlaka hatırlatın. En kötü senaryoyu bile beraber göğüsleyebileceğinizi bilmek onu işte rahatlatacaktır.

4- Yaşlanıyorum: Kadınlar yaşlılıktan korkuyorsa erkekler de korkuyor ve onlar da sizin gibi arada sırada övülmek istiyorlar. Kendinizi fazla kaptırmadan hala ondan etkilendiğinizi belli edin.

5- Bana birşey olursa aileme kim bakar: Kocanız bu tür kaygılara kapılıyor olabilir. Planınızı ve neler yapabileceğinizi somut olarak aranızda konuşmak ona çok kolay gelemese de ikinizi en sonunda çok rahatlatacaktır.

6- Çocuklarım beni çok sevmiyor: Küçük oğlunuz maça gitmek yerine sizinle alışverişe geliyorsa bunda ters bir durum yoktur, dürtüseldir. Erkeğinizin moralini düzeltmek için gerçek hayattan örnekler verebilirsiniz: ‘‘Geçen hafta yardım ettiğin biyoloji ödevi için çok mutlu oldu, tüm sınıfa ödevi gururla göstermiş, teşekkürler hayatım’’ tarzı konuşmalar yapabilirsiniz.


Yasal Uyarı: Yayınlanan bu haberin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi bu haber kullanılamaz. Kullanım ihlallerinde Haber3 Yayın Grubu yasal haklarını saklı tutar.
2013-04-22 15:52:00 1644 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup