Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
 • Leyditurk FaceBook
 • Leyditurk Twitter
 • Leyditurk Friendfeed.com
 • Leyditurk RSS

Erkekler neden çirkin kadınlarla aldatır?

Erkekler neden çirkin kadınlarla aldatır?

Aldatan erkek çirkin sever... Neden mi?
Etrafımızda yanımızda hatta Holywood yıldızlarının bile "çirkin kadınla aldatılma" durumuyla karşılaştığını görüyoruz. Erkeklerin eşlerini eşlerinden daha çirkin kadınlarla aldatması herkesi şaşırtmıştır. Karısı çok güzel olan erkek eşini gider en çirkin kadınlarla aldatır.

Bunun nedeni güzellik veya çirkinlik değildir. Erkek aradığı şeyleri çirkin kadında da bulabilir. Aldatan erkekler çoğu zaman hayal kırıklığına uğratır. Çirkin kadınla "kaçamak" yapan erkeklere etrafındakilerin ilk tepkisi hep şöyle olmuştur; "Aldattığına göre eşinden güzel olsaydı bari!'

Erkekler güçlü ve ilgili kadınları severler. Erkeklere göre, güzel kadınlar kendilerine olan güvenleri yüzünden erkekleri hep ezme, ilgi bekleme, şımartılma modundadırlar. Her isteğinin olmasını isteyen, istekleri yerine gelmediğinde eşine tirip atan küsen kadınlardan bıkan erkekler, çareyi karısından daha çirkin ama ilgi beklemek yerine ilgi gösteren, erkeği mutlu etmek için elinden geleni yapan kadınları tercih ederler.

Erkekler, zeki ve şefkatli kadınları severler ve aslında kadınlardan çok şey isterler. Genellikle çok fazla ilgi göremeyen çirkin kadınlar, bir erkek bulduğunda erkeğini kaybetmemek için ellerinden gelen her şeyi yapıp erkeği mutlu etmek, mutlu olmak isterler. Hele bir de erkek varlıklı ve gün görmüş ise, ilgilenilmek istiyorsa bu kadınlardan ve erkeklerden daha mutlusu yoktur.

Güzel kadınların da çirkin erkekle olması da güzel oldukları için sürekli ilgilenilmekten bıktıkları için olabilir mi? Sizce erkekler neden çirkin kadınlarla aldatır?


2013-06-15 16:02:00 7089 Paylaş
Yorumlar

Toplam 4 yorum eklendi.

 • 24/06/2013 14:04

  Erkekler neden çirkin kadınlarla aldatır? çünki güzel kadınları aldatamadıkları için....

 • mp18/06/2013 12:48

  çırkin kadınların vucutları daha güzel olur ç.kadınlar iyi sevişir

 • FC TEMEL17/06/2013 22:18

  GÜZELLİK GEÇİCİDİR DE ONDAN...

 • MURAT16/06/2013 13:44

  ÇÜNKÜ ELDE EDİLMELERİ DAHA KOLAYDIR. ÇOĞUNUN ÖZGÜVENLERİ YETERSİZDİR..

Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkeklere küpe yakışıyor mu?

Evet
Hayır

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup