Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Erkekler bundan nefret ediyor !

Erkekler bundan nefret ediyor !

Erkeklerin duymaktan nefret ettikleri sözler bunlar...
LEYDİTÜRK.COM / ÖZEL 

- Size göre o bir makineyi veya rafı tamir ederken çok seksi veya tatlı gözükebilir. Fakat erkek için bu hiç de keyifli olmayabilir bu yüzden ifadenizi yanlış anlayabilirler. Diyelim o akşamki ev işleri erkenden bitsin diyer erkek arkadaşınız veya kocanız size ayrdım etmek istedi. Kadınlar genelde bu yardımı küçümser ve ‘‘Sen bırak canım ben hızlıca hallederim’’ bir cevap alabilir. Erkeklerin ev işlerine yardımcı olduğuna batıda rastlamaktayız. Eğer sizin de modern anlayışta bir sevgiliniz var ve size yardım eli uzatmak istiyorsa onu geri çevirmeyin. Kirli kalan tabakları birlikte yıkarken sohbet edip gününün nasıl geçtiğini sorabilirsiniz.

- ‘‘İnanamıyorum bunu nasıl tamir ettin/yaptın’’ gibi şok olduğunu belirten cümleler onu yaralayabilir. Böyle abartılı ifadeler kullanmak yerine ‘‘Ben tamirci bile zor yapar diyordum sen üstesinden geldin’’ derseniz bu iltifat erkek tarafından daha pozitif olarak algılanır.

- Erkekler genelde çok iyi beceremeseler de kendi eşyalarını katlayarak size yardımcı olmak ister. Buna cevap olarak ‘‘Ben bunları böyle katlamam ama şöyle katlarım’’ demek yerine içinizdeki mükemmeliyetçi kadını törpüleyerek şu cevabı verin ‘‘Gayet güzel olmuş, teşekkürler hayatım.’’

- Erkeğiniz sizi anlıyorsa bunu ona söylemeniz güzel ama üzerinizdeki tüm duygusal yükü onun omuzlarına yüklemeyin. Bazı kadınlar ‘‘Beni bir tek sen anlıyorsun, yalnızca seninle konuşabiliyorum’’ diyerek bilmeden erkeği baskı altına alır. İşin kötüsü erkek de başlarda ne tür bir yükün altına gireceğinden habersiz bu olaya bir iltifat olarak bakar ama aslında yanılıyordur.

- Ona tatlı gözüktüğünü söylemeyin. Bir erkeğe tatlı gözüktüğünü söylemek onu küçük bir çocuk gibi gördüğünüz anlamına gelebilir.

- Yatak odası ve özel sırları kız arkadaşlarınıza açarsanız sonun onun erkek arkadaşları tarafından bu sözler duyulabilir. Siz siz olun bazı bilgileri kendinize saklayın. Bir erkeğin duymaktan en nefret ettiği şeylerin başında size söylediği veya yaptığı özel harketi 3. bir kişi tarafından duyması olurdu.

- Bir gün Brad Pitt’in karın kaslarından bahsedip ertesi gün ‘‘Ama ben senin göbişini seviyorum’’ diyer şekerlik yapmayın. Özellikle bu konularda dürüst olmamanızdan rahatsız olacaktır.

- Her erkek sizin ‘‘en iyiniz’’ olmak ister. Yatakta harikalar yaratmasa da bu konuda özgüvenini yüksek tutun. Onu yanıltıcı sözlerle aldatmak yerine güven vererek gelişmesini sağlayabilirsiniz. ‘‘Böyle yaptığında harika oluyor’’ demek ya da ‘‘diğerleri arasında en iyisi sendin’’ kelimelerini duymak onu iyi hissettirecektir.Yasal Uyarı: Yayınlanan bu haberin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi bu haber kullanılamaz. Kullanım ihlallerinde Haber3 Yayın Grubu yasal haklarını saklı tutar.
2013-02-26 18:10:00 3612 Paylaş
Yorumlar

Toplam 1 yorum eklendi.

  • Yalandan laf üretecek,gaza getireceğine26/02/2013 20:57

    Dogal olmak her zaman iyidir.Esas yönlendirilme hissi erkeği deli eder.Çocukmu kandırıyor?

Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup