Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Erkekler bu yüzden aldatıyormuş

Erkekler bu yüzden aldatıyormuş

Uzmanlar erkeklerin aldatma nedenlerini anlattı.
Bir erkeği aldatmaya iten bir çok neden vardır. Bunların başında da kendisine olan güvensizliği ve bazen de karşısındaki kadına olan güvensizliği olabilir. Bir diğer aldatma sebebi ise çevre faktörüdür. Bazen bir erkek çevresindeki diğer erkeklere uyarak ya da zaaflarına yenilerek aldatabilir. Çoğu zaman skor peşinde olan erkek bazen bir macera yaşamak için de aldatabilir.

İlişkisinde yaşanan bir takım sorunlar, sevgiliye artık aşık olmamak ya da cinsel olarak tatmin olamama ya da edememe, sevgilisinden ilgi ya da sevgi görememesi de erkeklerin aldatma sebepleri arasında yer alabilir.

Kadınların dış görünüşüne önem veren erkekler bazen de güzel kadınlara karşı koyamayabilir ve zaaflarına yenik düşebilir sonucunda pişmanlık duysa da. Çok küçük yaşlarda evlenen erkeğin farklı bedenler keşfetmeyi isteyebileceğini belirten uzmanlar ayrıca evlilikte kadının hamilelik döneminde erkeklerin aldatma açısından daha elverişli olduğunu açıklıyor. 
2012-12-01 13:01:00 2731 Paylaş
Yorumlar

Toplam 1 yorum eklendi.

  • 01/12/2012 21:14

    karnım ağrıyor,uykum var,başım ağrıyor,çok yorgunum midem bulanıyor,iyi geceler,geç oldu......... sonra da kocam beni aldatıyor mu acaba? kocam benimle ilgilenmiyor, eskisi gibi beni sevmiyon cart curt. verecen parasını geçecen böylesi yarar %90 nına

Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup