Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Erkek aşk acısını belli etmiyor

Erkek aşk acısını belli etmiyor

Bakın erkekler aşk acılarını nasıl unutuyormuş.
Biten ilişkilerin ardından ayrılan çiftler kadın veya erkek, ilişki sonrası farklı tutumlar sergileyebilir. Kadınlar bazen biten bir ilişkinin ardından daha samimi olarak acılarını çekerken ve bunu itiraf etmekten, dostlarına dertlerini açmaktan kaçınmazken, erkekler terk edildiklerinde daha soğukkanlı davranabiliyor.

Terk edilmeyi kabullenemeyen erkekler bazen biten ilişkilerinin ardından hiçbir şey olmamış gibi davranıp, arkadaşlarıyla 'gününü gün etme' durumuna geçerken, bazense biten ilişkisinde terk eden tarafın kendisi olduğunu diğer kişilere aktarabiliyor.

Kadın ve erkeğin fizyolojik yapısına göre farkılık gösteren ayrılık sonrası davranışlar kadınlarda daha çok duygusallık-acı odaklı olurken, erkeklerde ise bu durum eğlence odaklıdır. Eğlenme moduna girerek ayrılık acısını atlatmaya çalışır, hatta çapkınlık bile yapabilir. Erkeklerin aşk acısını yalnızken kendi kendilerine yaşamayı tercih ettiklerini belirten uzmanlara göre, kadınlar ayrılık ve aşk acısını 2 yılda, erkeklerse 3 yılda atlatabiliyor. 
2012-12-21 15:01:00 2877 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup