Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

En yeni Swatch saatler modasaati.com'da

En yeni Swatch saatler modasaati.com'da

Son zamanlarda parlayan e-ticaret sektöründe birbiri ardına açılan siteler bitmek bilmiyor.
Bizde bu konuya biraz eğilelim istedik.Türkiye’deki eticaret dükkanı yapan işletme sayısı 30.000 civarı olduğunu yetkililerden öğrendik. Satılan ürünlerin en başında ise,telefon,bilgisayar ve elektronik eşyalar geliyor. Yükselişte olan bir diğer ürün grubuda tekstil, ayakkabı ve saat. Saat konusunda ise Swatch saat önde gelen markalardan birisi.

Sadece son 3 yılda 130 tane saat satan web sitesi açılmış. Kol saati internet sektörünün de 120 milyon TL’ye ulaşmış olması bunda büyük etken olduğunu modasaat.com yetkililerinden öğrendik. Saat pazarının içinde uzun zamandır yer alan Moda Saat Yetkilileri internette bu büyümenin 5 yıl daha devam edeceğini bizimle paylaştı. İngiltere’de ki her 100 saatin 17 tanesinin internetten satıldığını söyleyen yetkili ,Türkiye de henüz ise 3 adet olduğunu söyledi. Gerek internet altyapılarının güçlenmesi gerekse , bankaların güvenlik çözümlerinin artmasıyla bu aradaki oranın hızla kapanacağını söylüyor. Türkiye’deki kişi başı olarak saate ödediğimiz paranın şu an 100 Tl nin altında olduğunu paylaşan moda saat yöneticileri, swatch erkek kol saatinin bir moda ve prestij sembolü haline gelmesiyle 200TL nin üzerine çıkacağını söylüyor. Uzun zamandır kurucu ortağı olduğu internet sitesinin pazarlamasından sorumlu olan yönetici, dünyadaki saat tüketiminin 100 milyar doların üzerinde olduğunu ifade etti.

www.modasaat.com olarak yenilikleri sürekli takip ettiklerinden bahseden moda saat genel müdürü ileride Türk markası bir saati dünyaya satmaya hazırlandıklarını da paylaştı. Acaba Türkiyeden’de yeni bir Swatch bayan kol saati gibi saat markası çıkar mı? sorusu ise en çok üzerinde durulan konu. Türkiye\'de üretilen kol saati eksikliği ve yedek parça problemi birçok ünlü kol saati firmasının en büyük açığı. Pazarda bu alanda da açığı doldurmak adına çeşitli çalışmalar yapılırken, Moda saat yetkilileri çok yakında kullanıcılarına bu konuda önemli sürprizler vaad ediyor.

ADVERTORIAL

 
2013-11-01 16:53:00 743 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup