Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

En çok erotik roman okuyan ülke

En çok erotik roman okuyan ülke

İngiltere'de erotik ve cinsel içerikli ödünç kitap alınma oranı yüzde 500 arttı.
İngiltere\'de halk kütüphanelerinden son 12 ay içersinde erotik ve cinsel içerikli ödünç kitap alınma oranı yüzde 500 arttı. Bu oranda dünyada en çok okunan kitaplar arasında yer alan E.L. James\'in \"Gri\'nin Elli Tonu\" (Fifty Shades of Grey) adlı aşk romanının etkili olduğu olduğu tahmin ediliyor.

İstatistiklere göre ülke genelinde \"Gri\'nin Elli Tonu\" adlı roman geçen yıl İngiltere\'deki halk kütüphanelerinden ödünç alınan kitaplar arasında ilk üçe girdi.

Geçtiğimiz yaz dünya genelinde özellikle kadınlar arasında büyük rağbet gören E.L James\'in üçleme romanı halk kütüphanelerinde en çok kiralanan kitaplar arasında da ilk 10′da yer aldı.

Üniversiteli genç bir kız ile karizmatik ve zengin bir işadamının aşk ilişkisini anlatan erotik kitap, 52 farklı dilde 90 milyondan fazla sattı.

İngiltere\'de en çok ödünç alınan listesinin ilk sırasında ise Lee Child\'ın \" The Affair\" ve \" Wanted Man\" adlı kitapları yer aldı.

Indigo Bloome\'nin geçen yılın en çok okunan erotik romanı olan \"Destined to Feel\" adlı romanı 11 bin 700 kez ödünç alındı.

Dünya genelinde bir fenomen haline gelen ve Türkçe\'ye çevrilen yazarın \" Gri\'nin Elli Tonu\" romanı kısa bir süre içersinde film olarak da vizyona girecek.

DHA
2014-02-19 00:50:00 2912 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup