Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Ekim Ayı Uçan Yıldız Açılımı

Feng Shui Uzm. Zeynep Akçay

Bu hafta Ekim ayının, uçan yıldız haritasını yorumlayacağız.

Güneydoğu pusula yönünde 8 bolluk ve bereket yıldızı misafir. Bu yıldız maddi gelişimi destekler. Evlerinizin, işyeri, ofislerin bu alanına ateş elementine ait kırmızı, turuncu renk aksesuarlar yerleştirerek aktivasyon sağlamış olursunuz. Bir metal kâsede para da konumlandırabilirsiniz.

Doğu pusula yönünde 7 skandal yıldızı misafir. Şiddet, hırsızlık gibi istenmeyecek olaylara sebep olur. Bu olumsuz yıldızı kontrol altında tutmak gerekir. Bunu nasıl yapabilirsiniz; koyu çivit mavisi, kobalt mavisi renkte aksesuarlar mükemmel iş görür. Mavi bir vazoya su doldurup haftada bir bu suyu değiştirerek da kontrolü elinizde tutabilirsiniz.

Kuzeydoğuda 3 çatışma anlaşmazlık yıldızı mevcut. Özellikle ana kapınız bu alanda kalıyorsa günün büyük bir bölümü burada mum yakın. Kırmızı mum ve aksesuarlar tedavi edecektir. Özellikle bitki bulundurmayın bu pusula yönünde. Çünkü 3 anlaşmazlık yıldızının elementi ağaçtır, bu yüzden bitkiler bu yıldızı harekete geçirir.

Güneyde ise 4 ağaç yıldızı var. Bu yıldız hem yaratıcılıkla hem de akademik hayatla ilgili. Öğrenciler için mükemmel bir durum. Özellikle iş yerlerinde önemli görüşmeleri bu alanda yapmak mükemmel şans getirecek bu ay. Bitkilerle vazo çiçekleri ile harekete geçirin.

Merkez şans alanında da 9 gelişme ve büyüme yıldızı mevcut. Yine öğrenciler ve akademisyenlere şans getirecek. Aydınlık ve düzenli tutun bu alanı.

Kuzey pusula alanı da bu ay olumsuz bir yıldız olan 5 toprak yıldızını misafir ediyor. Sessiz tutmaya gayret edin. Herhangi bir tadilat girişiminde bulunmayın burada.

Batı pusula alanı 2 hastalık yıldızının etkisinde. Mum, kırmızı renk aksesuar bu alanda bulundurmayın. Şans bambusu ekleyerek bu yıldızı kontrol altına alabilirsiniz.

Kuzeybatı pusula alanı 1 su yıldızına ev sahipliği yapıyor. Yıllık tabloda da 5 yıldızı mevcut. Bu kombinasyon olumsuz bir durumdur. Araba kullanırken, seyahat ederken dikkati elden bırakmayın.

Güneybatıda 6 sürpriz yıldızı harikalar yaratıyor. Yeni iş fırsatları, maddi kazanç sağlayacak. Bu metal yıldızı harekete geçirmek için beyaz renk, metal objeler konumlandırabilirsiniz.

Feng Shui Akademisi
Zeynep Akçay
Paylaş
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup