Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Duvarlar çiçek açıyor

Duvarlar çiçek açıyor

'Flowerbox'ın doğal ve dekoratif tasarımları içinizi ferahlatacak.
Fransa, Almanya, İspanya, Kanada, Avustralya, Rusya ve Belçika\'nın da aralarında bulunduğu toplam 13 farklı ülkede faaliyet gösteren Flowerbox,Türkiye\'de bir ilke imza atarak, yeni açtığı mağazasıyla hizmet vermeye başladı. Yaşam alanlarınıza göre oluşturabileceğiniz tasarımları duvarlara taşıyarak yepyeni bir trend başlatan Flowerbox, çiçek yetiştirme merakını dekoratif seçeneklerle birleştiriyor.

Gün geçtikçe değişen trendler hediye seçimlerini de farklı boyutlara taşır oldu. Eskiden bir buket çiçek almak bir hediye seçeneği iken Flowerbox bu durumu tamamen hayal gücünüze bırakıyor. Yeni trendlere uygun basit ve ulaşılabilir hediye seçenekleri sunan Flowerbox, doğal tasarımlarınızı duvarınıza asarak yaratılan, dekorasyonun yepyeni bir çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Canlı ve doğal bitki seçenekleriyle yaşam alanlarını farklı kılan Flowerbox\'ın tüm canlı bitkileriDanimarka ve Hollanda\'dan temin edilirken, 7 sene boyunca su ve ışığa ihtiyacı olmayan doğal bitkileri ise Fransa\'dan geliyor. Türkiye\'de açtığı mağazasında 8 ila 12 çeşit arasında değişen canlı bitkilerin yanı sıra 50\'ye yakın doğal bitki çeşidi bulunuyor. Doğal bitkileri özel yöntemlerle koruyan Flowerbox, bu çeşitleri istediğiniz her alanda kullanma imkanı vererek, hem dekoratif hem de doğal bir seçenek sunuyor. Üstelik Flowerbox tasarımları, ekolojik, ergonomik, estetik ve yenilikçi özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Flowerbox ile her yer çiçek açacak!

Malzemeler, renkler, çeşitler, aksesuarlar ve yüzlerce bitki seçeneği ile Flowerbox ürünleri en küçüğünden (15x15cm) en büyüğüne (totem 2mt. Yükseklik) kadar ofisleri, evleri, odaları, lobileri ya da terasları değiştirmenize yardımcı oluyor. Ayrıca Flowerbox\'ın aktivist yaklaşımında şehre, evlere ve apartmanlara doğayı yeniden getirmek yatıyor. Çiçek yetiştirme hobisine bambaşka bir bakış kazandıran Flowerbox ile eskimiş trendleri rafa kaldırabilir, sevdiklerinize kendi tasarladığınız dekoratif çiçekleri hediye edebilirsiniz.
2014-01-14 03:14:00 719 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup