Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Dizi setinde yoga dersleri başladı

Dizi setinde yoga dersleri başladı

Yılanların Öcü oyuncuları yoga yaparak motive oluyor.
Show TV’de yayınlandığı günden beri büyük bir hayran kitlesine ulaşan, yapımcılığını Koliba Film, Ata Türkoğlu\'nun üstlendiği “Yılanların Öcü”nün çekimleri; Nevşehir’in doğal güzellikleriyle ünlü Kapadokya bölgesinde devam ediyor. Çekimler için bu bölgeye yerleşen dizi oyuncuları, kendilerine yeni bir hayat kurdu. Çekimlerden arta kalan zamanda kendilerine yeni uğraşlar arayan dizi oyuncuları, toplu olarak yoga derslerine başladı.

HAFTADA 1 GÜN YOGA

Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşarak seyircisini ekran başına kilitleyen “Yılanların Öcü” dizisi oyuncuları, yaklaşık 5 aydır Ürgüp’te yaşıyor. Çekimlerden arta kalan zamanlarda da Nevşehir’in doğal güzelliklerini keşfeden dizi oyuncuları, aynı zamanda da yoga derslerine başladı. Haftada en az bir gün yoga yapan oyuncular, bu sayede kendilerini daha zinde hissediyorlar.

OTEL BAHÇESİNDE YOGA DERSLERİ

Kaldıkları otelin bahçesine çıkan dizi oyuncuları, burada yoga yaparak rahatlama ve motive olma fırsatı yakalıyor. Yoga derslerini ise, dizide ‘Elif’ ve ‘Şerife’ karakterlerini canlandıran Ceyda Kasabalı ve Hande Kaptan veriyor. Daha önceden yoga eğitimi alan Hande Kaptan ve Ceyda Kasabalı, çekimlerin olmadığı boş günlerde tüm oyuncularla yoga yaparak motive oluyorlar.
2014-11-14 01:21:00 315 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup