Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Dilimiz hangi hastalıkların habercisi?

Dilimiz hangi hastalıkların habercisi?

Prof. Dr. Ali Cımbız, dilimizin renginden ve şeklinden yola çıkarak hangi rahatsızlıklara önlem alınabileceğinin bilgisini verdi.
Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan "Zahide Yetiş'le", birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugün yayınlanan bölümüne Fizyoterapist Prof. Dr. Ali Cımbız katıldı. Dilimizin renginin ve şeklinin vücudumuzdaki hangi rahatsızlıkların habercisi olduğunu anlatan Prof. Dr. Ali Cımbız, bu konuda herkesin kendi dilini kontrol etmesi gerektiğini anlattı.

DİLİMİZİN UCUNUN KIRMIZI OLMASI NE ANLAMA GELİYOR?

Dil ucunun kırmızı olmasının gerginliğin ve uykusuzluğun habercisi olduğunu belirten Prof. Dr. Ali Cımbız, aşırı kırmızılığın alarm gibi algılanması gerektiğini söyledi. Eğer dilin ucu kırmızıysa kişinin gergin olduğunu belirten Prof. Dr. Ali Cımbız, bu durumdaki insanların gergin olduğunu ve kafasına bir şeylerin takılmış olabileceğini söyledi. Bu durumdaki insanların gevşemesi ve uyku kalitesini düzenlemeleri gerektiğini söyleyen Prof. Dr. Ali Cımbız, dil altındaki damarların da ödemin göstergesi olduğunu anlattı.
2016-02-24 11:37:00 1072 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup