Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Diğer Yarım final yapıyor !

Diğer Yarım final yapıyor !

Diğer Yarım dizisi, pazar akşamı son bölümüyle ekranlara veda ediyor.
23.BÖLÜM

Meryem’in evinde buruk bir telaş yaşanmaktadır. Meryem çok sevdiği ve 20 yıl sonra yeniden evlendiği Ecevit’ini kaybetmenin kederindedir. Ancak hayat herkes için devam etmektedir. Ecevit’in ani vefatının üzerinden neredeyse bir yıl geçmiş, Esma ve Tarık evlerine yerleşmiş yakında doğacak bebeklerini beklemektedir. Zeynep ve Poyraz nihayet nişanlanmış, Devlet hala ise çok sevdiği Sabri hoca’sıyla evliliğin eşiğine gelmiştir.

Nihayet o gün Zeynep ve Poyraz’ın onca zorluktan geçen aşkı mutlu sona erecek, Zeynep kızların arasında telli duvaklı evinden çıkan ilk gelin olacaktır. Dursun dede hala Poyraz’ın kız kaçırdığı günlerde kalmış ve ona kafayı takmıştır. Kına gecesi sonrası gizlice buluşan Poyraz ve Zeynep dedeye yakalanma korkusuyla bir kamyonun arkasına saklanmak zorunda kalır ve kendilerini düğün sabahı Gebze’de bulurlar.

Düğün günü büyük heyecanla uyanan mahallede kayıp gelin-damat telaşı başlar. Herkes arama çalışmaları yaparken Uy Asiye yine araştırmacı kimliğini ve keskin zekasını kullanarak Zeynep ve Poyraz’ın yerini tespit eder. Fakat nikâh saati geçmektedir ve nikâh memuru daha fazla beklemek istememektedir. Zeynep ve Poyraz ise mahsur kaldıkları Gebze’de büyük bir kavgaya tutuşmuş ve eski defterler bir bir açılmıştır. Herkesin merakla beklediği düğün, sürpriz kararlara, yeni hayatlara, yeni aşklara ve bir masala gebedir.
2014-11-29 00:20:00 574 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup