Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Desa'dan trend alarmı: Piton baskı

Desa'dan trend alarmı: Piton baskı

Tüm zamanların en kadınsı trendi olan piton baskılar geri döndü.




Koleksiyonun en iddialı parçaları arasında yer alan piton baskı 2015-2016 Sonbahar Kış koleksiyonunda DESA Collection’da hâkimiyetini koruyor. Doğadan aldığı ilhamı, feminen, şık ve şehirli kadın ile buluşturan koleksiyon sezonun trendi olan piton baskılı deriler ile hayat buluyor.

Gün içerisinde zaman ve mekân ayırmadan kullanıma elverişli olan çantalar, piton baskı ile birleştirilerek balkabağı, kahve ve natürel renklerden vizon tonlarına giden altı renk alternatifinde DESA kadının iddiasını ortaya çıkarıyor.

Sezonun öne çıkan trendleri mix deriler ile rahat ve estetik modeller moda severlerin beğenisine sunuluyor. Oxford modellerden stilettolara kadar piton baskı uygulanan ayakkabılar şıklık ve zarifliğin simgesi olarak mağazalarda yerini alıyor.

DESA Collection’nın yarım asıra yaklaşan tecrübesi, doğal kaliteli derilerin uyumu ile bir araya gelerek zarif işçiliğin sırlarını ortaya koyuyor. Egzotik baskı yılan deriler ile hem ayakkabı hem de çantalarda DESA Collection’da sezon trendlerini belirlemeye devam ederek, şehirli kadının en önemli aksesuarı olmaya devam ediyor.








2015-10-28 02:24:00 602 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup