Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Dengeler değişiyor...

Dengeler değişiyor...

Eve Dönüş, yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00'da Atv'de...
Kürşat, bulduğu kolyeyle artık Leyla’nın Pınar ile bağlantısı olduğundan emindir. Leyla (Pınar) Kürşat’ın bu şüphesini yok etmek için onu Aşıklar Tepesi’ne götürür. Uçurumun kenarında hatırladıklarının etkisiyle yıkılan Kürşat, teselliyi Leyla’nın yakınlığında bulur. Onların bu yakınlaşmasını gizlice izleyip fotoğraflayan İpek, bu durumu Yusuf ile yakınlaşmak için kullanır. Leyla ve Kürşat’ın birlikte fotoğraflarını gören Yusuf’un, Leyla’ya olan güveni iyice sarsılır. Genç adam İpek ile birlikte Vedat ve Leyla’nın ilişkisini araştırmaya başlar. Bu araştırma Yusuf’u Vedat’la ilgili yeni bilgilere de ulaştıracaktır. 

Kürşat’ın Leyla’ya yapacağı beklenmedik teklif karşısında genç kadının Yusuf ile arası açılırken,  yaşanan durum karşısında kendini kaybeden Canan, ise tüm sinirini Elif’ten fazlasıyla çıkarmaya devam eder. Leyla’nın teklifi kabul etmesiyle konakta bütün dengeler değişecektir. 

Cengizhan cinayetinde baş şüpheli olarak sorguya alınan Oflaz, emniyetin ortak kararıyla görevden alınır. Mesleğini, hayatını kaybetmiş kabuğuna çekilmişken Leyla’nın ziyareti Oflaz’ın acısını daha da arttırır. Leyla, Canan’ın bebeğinin kendisinden olduğunu söyler.  Bunun üzerine gözü dönen Oflaz, Kürşat’ı öldürmek için peşine düşer. Aynı anda Elif de annesinin doğum günü için bir parti hazırlamış, tüm sevdiklerini toplamıştır. Bu sürpriz parti Oflaz’ın davetsiz katılımıyla kâbus gibi bir geceye dönüşür…
2015-12-02 15:34:00 247 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup