Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Defne, Yalın'ın kafasını karıştırdı

Defne, Yalın'ın kafasını karıştırdı

İnadına Aşk, bu akşam saat 20:00'da Fox'ta!
Defne\'nin istifasını yırtıp gitmesi Yalın\'ın kafasını karıştırır. Bu kız kendisini terkettiyse niye istifasını yırtmıştır, terketmediyse niye istifa etmekten vazgeçmiştir? Defne\'yi bu konuda sıkıştırır. Ancak Yalın\'a çaktırmasa da Defne de bundan sonra ne yapması gerektiğini bilmemektedir. Bu adama aşkın bitmeyeceğini öğretmek için nasıl bir yöntem izlemelidir? Defne bir yandan tanıdığı herkese bu soruyu sorarken bir yandan dengesiz davranışlarıyla Yalın\'ı çıldırtır.

Çınar ise var gücüyle Satır ve Habibe\'ye karşı savaşmaktadır. Ama bu savaşta Yeşim\'i yanında bulamaz çünkü Yeşim kendisini Defne\'nin problemini çözmeye adamıştır. Çınar\'ın Satır\'la dertleri büyürken Yeşim\'in bu sefer de kendini Deniz\'e nasıl iyi bir sevgili olacağını öğretmeye vermesi Çınar\'ı iyice çıldırtır.

Sonunda birbirlerinin kardeşleri yüzünden deliren iki kayınço, birlikte içmeye karar verirler. Ama çok sarhoş olup sapıttıkları bu gecenin sonuçları hiç beklemedikleri olaylara yol açacaktır. Leyla Toprak cephesinde ise Leyla Toprak\'tan hiç ummadığı bir teklif alır. Acaba bu teklif onların ikinci şansı olabilecek midir?
2015-10-08 14:52:00 344 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup