Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Data Center'ın kalbi Haliç'te atacak

Data Center'ın kalbi Haliç'te atacak

Data Center sektör temsilcileri 'Data Center Türkiye Konferansı'nda buluşuyor.
BASİD (Bilişim Alt Yapı Sistemcileri Derneği) tarafından, bu yıl 2\'incisi düzenlenen \'Data Center Türkiye Konferansı\' (DCT 2014) sektör temsilcilerini İstanbul\'da buluşturuyor.

15 Ekim Çarşamba günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi\'nde düzenlenecek olan konferansta sektördeki son gelişmeler, yenilikler, sorunlar ve çözümler masaya yatırılacak. Konferansa Almanya, İngiltere, KKTC gibi ülkelerden üst düzey isimler katılacak.

Türkiye\'de veri merkezlerine ilişkin çeşitli konuların, sektörün önde gelen isimleri tarafından değerlendirileceği \'Data Center Türkiye Konferansı (DCT 2014)‘nda veri merkezleri parametrelerinin ve bilişim altyapı sektörünün tüm boyutları tartışılacak.

Sektörün önde gelen temsilcilerinin katılacağı konferansa yabancı yatırımcılarla da ilgi gösteriyor. Hızla büyüyen ve yeni teknolojilerle uygulama alanlarını genişleten sektöre önümüzdeki yıllarda yatırımların artacağı öngörülüyor.

Data center sektöründeki BT yöneticileri, danışmanlar, entegretörler, üretici ve tedarikçi firmalar, akademisyenler, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşlarının da etkinliğe katılması bekleniyor.
2014-10-01 14:40:00 821 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup