Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Daha enerjik olmak için..

Daha enerjik olmak için..

Enerjinize enerji katmak için bu yöntemleri deneyebilirsiniz.
Alışkanlıklar enerji veriyor

Stres mi keyif mi? Düzen mi kaos mu? Asosyallik mi sıcak ilişkiler mi? Daha fazla enerji için kaynak yaratmanın yolları enerjinizi çalan detaylardan kaçmaktan geçiyor...

Alışkanlık, enerji veriyor

Trendleri göz ardı edin. Uzak Doğu yemekleri yeni bir damak lezzeti olabilir ya da yoga yürümekten daha “hip” olarak algılanabilir. Ama yıllardır vazgeçemediğimiz alışkanlıkların keyif dışında enerji verdiğini de yeniden hatırlatalım.

Çift ritüelleri

Evden çıkarken eşinizi öpmek, evlilik yıldönümlerinde özel bir gece organize etmek, sabah kahvenizi yatakta içmek... Bu tür sevgi dolu alışkanlıklar aşkınızı da güçlendirirken, bedeninize kattığı enerjinin gücünü siz düşünün artık.

Enerji emiciler

•Bitmeyen dırdırlar... Sıkıcı günlük yaşamdan, gergin ilişkilerden, kız arkadaşlardan şikayet ederiz. Ama değişen hiçbir şey olmaz. Bu durumda yapılabilecek tek bir şey vardır; kabullenmek, değiştirmek ya da terk etmek...

•Izdırap ritüelleri... Çalar saat her sabah sinir eder, acele davranmak bıkınlık verir. Kendinizi iyi hissedecek faktörler bulana dek yeni süreçler deneyin. Örneğin, çalar saatinizi uyanma vaktinizin 15 dakika öncesine kurun. Böylelikle kahvenizi keyifle yudumlayacak zaman kazanmış olursunuz.
2013-02-16 16:38:00 2688 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup