Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Çocuklar Brooks Brothers ile çok şık

Çocuklar Brooks Brothers ile çok şık

Brooks Brothers, şık ve renkli tasarımları ile dikkat çekiyor.
İkonik ürünleriyle yaklaşık 200 yıldır moda tarihine damgasını vuran Amerika’nın en eski efsane markası Brooks Brothers’ın rahatına düşkün ve stil sahibi çocuklar için hazırladığı 2014-2015 Sonbahar/Kış Çocuk Koleksiyonu, şık ve renkli tasarımları ile dikkat çekiyor.

Kırmızı, pembe, yeşil, mavi, sarı gibi canlı renklerin yanı sıra toprak tonların ağırlıkta olduğu koleksiyon, 04 – 16yaş grubu çocuklar için şık bir dünya sunuyor. Pötikare ve canlı çiçek desenlerin öne planda olduğu kız koleksiyonunda rahat elbiseler, şık hırka ve bluzlar geniş yer tutuyor. 

Küçük beyler için hazırlanan tasarımlar arasında ise; yumuşak pamuktan üretilmiş canlı renklerdeki rahat chino pantalonlar, papyon ve kravatlarla tamamlanan ütü gerektirmeyen gömlekler, akıllı kumaştan üretilmiş yazlık takımlar, gofre kumaştan  çizgili ceket, pantolon ve spor gömlekler ön planda.

Tamamı keten, pamuk ya da pamuk-keten karışımı kumaşlardan hazırlanan Brooks Brothers 2014-2015 Sonbahar/Kış Çocuk Koleksiyonu’na Brooks Brothers Zorlu ve Brooks Brothers Akasya AVM mağazalarından ulaşabilirsiniz.
2014-09-10 13:58:00 655 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup