Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Civil’e bahar indirimlerle geliyor

Civil’e bahar indirimlerle geliyor

İlkbahara özel başlattığı kampanya ile seçili ürünlerde yüzde 30 indirim sağlayan Civil, minikler kadar anne babaların da yüzünü güldürüyor.
14 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada birbirinden farklı elbiseler, badiler, gömlekler, etekler ve oyuncaklar yer alıyor. Türkiye geneli 55 mağazasında vecivilim.com’da geçerli olacak kampanya anne ve çocukların tüm ihtiyacını karşılıyor.

Civil’e Bahar İndirimlerle Geliyor

‘Anne bebek ve çocuk’ mağazacılığının öncü markası Civil, ilkbaharı indirimlerle karşılıyor. İlkbahara özel başlattığı kampanya ile seçili ürünlerde yüzde 30 indirim sağlayan Civil, minikler kadar anne babaların da yüzünü güldürüyor. 14 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada birbirinden farklı elbiseler, badiler, gömlekler, etekler ve oyuncaklar yer alıyor. Türkiye geneli 55 mağazasında vecivilim.com’da geçerli olacak kampanya anne ve çocukların tüm ihtiyacını karşılıyor.

Civil içimizi ısıtacak ilkbahar koleksiyonunda; mavi, sarı, kırmızı ve pembe renkleri ile miniklerin şıklığına şıklık katıyor. Civil ilkbahara özel kampanyası ile rengârenk çocuk kıyafetlerinin yanı sıra bebek bakım çantalarından kangurulara, şampuanlardan mamalara kadar birçok ürünü indirimli olarak satışa sunuyor. Civil’in ilkbahar kampanyası 14 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında tüm Civil mağazalarında ve civilim.com’da geçerli olacak.
2016-04-18 11:35:00 5209 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup