Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Bu yıl bu deri montlar moda olacak

Bu yıl bu deri montlar moda olacak

2012 yılını geride bırakmamız ile birlikte 2012 modasına da son vermeye başlıyoruz.
LEYDİTURK.COM/ ÖZEL

Yeni yıla girilmesi ile 2013 modası da değişkenlikler gösterir iken bu yıla damgasını vuracak olan ise deri ürünlerdir. Hem erkekler hem de kadınlar için vazgeçilmez olan deri ürünleri ile bu yılda daha güzel ve daha şık görünebilirsiniz. 2013 kadın deri mont modelleri de soğuk kış günlerinde kadınların giymek için tercih ettikleri modeller olur iken tüm seçkin mağazalarda bu deri mont modelleri yer almakta ve kadınlar tarafından ilgi görmektedir.

Yeni yıl ile birlikte tüm deri mont üreticileri tarafından modeller vitrinlerde yer alır iken 2013 yılında bu deri mont modellerini hanımların üzerinde sık sık göreceğiz. Fiyatları ile de oldukça uygun olan kışlık deri mont modelleri aynı zamanda sıcak tuttuğu için de ilgi görmektedir. 2013 kadın deri mont modellerine göz gezdirdiğimizde her yıl olduğu gibi bu yılda kahverengi ve siyah deri modeller kadınlar tarafından ilgi görmekte.

2013 bayan deri mont modelleri aynı zamanda şık ve zarif görünmek isteyen kadınlar tarafından da fazlaca tercih edilmektedir. Bu bağlamda ülkemizde bulunan deri üreticileri ve mağazaları kadar yurtdışında bulunan ve ülkemizde de yer alan dünyaca ünlü markaların vitrinlerinde 2013 kadın deri mont modellerinin yer aldığını görüyoruz. 2013 kadın deri mont modellerinin fiyatları ise 250 liradan başlayarak 2000 liraya kadar çıkıyor.
2013-01-09 22:49:00 1945 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup