Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Bu yaz evlere hayal gücü hakim olacak

Bu yaz evlere hayal gücü hakim olacak

2015 ev modası trendlerine göre evlerde bu yaz hayal gücü hakim oluyor.
2015 yaz ev modası trendleriyle evlerde hayal gücümüzü yanımıza alarak gerçekliğin kapılarını ardına kadar açıyoruz. Bu yaz ev tekstil ürünlerinde cilalı pastel renkler, soluk ve indigo maviler, yeşiller ve sıcak renklerden soğuk renklere doğrudan geçişler hakim olacak. Resimli pikeler ve düğmeli yastıklar, pamuklu ve yıkanmış ketenden oluşan materyallerin yanı sıra örgüyü, dokumayı çağrıştıran motifler, deri ya da hayvan postu baskılı ürünler evleri süsleyecek.

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (TETSİAD) öncülüğünde Fransız Trend Tasarım Ofisi Nelly Rodi tarafından belirlenen 2015 ev tekstili modası “kutsal uyum”, “parlak füzyon” ve “süper sahil” temalarından oluşuyor.

Kutsal uyum teması:
Olağandışı ve son derece modern tarzının yanında klasik, zamandan bağımsız kalitesinden de ödün vermeyen bir yaşam alanı sizleri bekliyor. Modern romantizm ve zarafet evleri sarıyor. 

Parlak füzyon teması:
Güneşli turistik mekanları çağrıştırıyor. Farklı mekan arayışındaki bohem ve kozmopolit tüketiciye dinamizm ve optimizim sunuyor. Parlak füzyon tarzı evlerde modernleştirilmiş, canlı, son derece çağdaş bir egzotizm bu temanın ambiyansını oluşturuyor. 

Süper sahil teması:
Doğal yaşam tarzını tercih edenlere basitlikten yana, hayal kurmak ve düşüncelere dalmak için son derece sakin bir ortam sunuyor. Kalite ve nezaket, bolluk ve uyum arayışı içerisinde olanların bu tarz vazgeçilmezi olacak.

Leyditurk.com
2015-06-21 14:03:00 1363 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup