Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Bu sizin ilk randevunuz mu?

Bu sizin ilk randevunuz mu?

İlişki Uzmanı Gladena McMahon, ilk buluşma için önerilerde bulundu.
İlişki Uzmanı Gladena McMahon, ilk randevu için kadınlara önerilerde bulunuyor; ''Sıcakkanlı ve arkadaş canlısı olun ve konuşmayı rahat bir havada sürdürün. Nasıl bir hafta geçirdiğini sorun. Size yeni bir buluşma için teklifte bulunurken, cümlesini bitirmesini bekleyin ve sakin olun. Onunla saatlerce telefonda konuşmaya kalkmayın. Her şeyi telefonda tüketmeyin ki buluştuğunuzda konuşacak konu sıkıntısı çekmeyin.''

Yerini o seçsin

Biraz egosunu tatmin etmek için buluşma yerini onun seçmesine izin verin. Konu açıldığı zaman, ''Yeni bir yer denemek istiyorum, neden sen seçmiyorsun?'' diyebilirsiniz. Yer seçimi konusunda ona fark ettirmeden küçük ipuçları verin. Buluşma detaylarını konuştunuz ve telefonu kapadınız. Sıra, ne giyeceğinize karar vermeye geldi. Sade bir tarz yakalamanızda fayda var. Çok uğraştığınızı belli edecek tarzdan kaçının.

VEDA EDERKEN

Gecenin en heyecanlı yeri sonudur. Kendinizden emin ve hangi şekilde nasıl veda edeceksiniz ve bir sonraki buluşmanın olup olmayacağını nasıl garanti altına alacaksınız? Ondan hoşlandığınızı belli etmeniz gerekir. Güzel bir gece geçirdiğinizi söylerken bir süre elini sıcak bir şekilde sıktığınızda ona karşı birşeyler hissetiğinizin de ipucunu vermiş olursunuz.

Vücut dilinin önemi

Karşımızdaki kişi ile hem fiziksel olarak hem de konuşarak iletişim kurarız. Vücut dilimiz çoğu zaman sözlerden daha fazlasını anlatır. Birlikte olduğunuz kişiyle rahat bir buluşma geçirmek için onun vücut dilini iyi izleyin ve hareketlerine uyumlu hareketlerle ona karşılık verin. Örneğin çenesini okşuyorsa siz de benzer bir hareketi yapın. Ellerini kavuşturuyorsa siz de aynısını yapın. Eğer ondan gerçekten hoşlanırsanız bu hareketleri içgüdüsel olarak zaten yaptığınızı fark edeceksiniz.
2013-02-20 17:32:00 869 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup