Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta 3'ü yerli 6 yeni film sinemaseverlerle buluşacak.
Münafık

Özkan Aksular\'ın yazıp yönettiği ve Levent Sülün, Hakan Salınmış, Güliz Şirinyan, Erdoğan Sıcak ile Rus oyuncu Karina Malsagova\'nın oynadığı Münafık izleyici ile buluşacak.

Aşkopat

Şarkıcı Doğuş ile Afrikalı Ali, Yıldız Asyalı, Teoman Gelmez, Hakkı Bulut, Arzu Budak ve Ayşegül Çakır gibi isimlerin oynadığı Aşkopat, komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday.

\'\'Figüran\'\'

Tolga Çetin\'in yönettiği ve Ceyhun Fersoy, Serenay Aktaş, Ferdi Kurtuldu ile Erdal Cindoruk\'un oynadığı Figüran, haftanın bir diğer yerli komedi filmi.

Film, iki kafadarın projelerini yapımcı yapımcı dolaştırmaları ve Türkiye\'nin Starı Pelin Şafak\'ı filmlerinde oynaması için ikna çabalarını anlatıyor.

Hızlı ve Öfkeli 7

Hız üzerine kurulmuş ve fenomen haline gelen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7de Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson yeniden bir araya geliyor.

Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Elsa Pataky ve Lucas Black\'in de yeniden rol aldığı başarılı serinin bu bölümünü James Wan yönetiyor.

Şans Ayağıma Geldi

Adam Sandler, Dustin Hoffman, Steve Buscemi ile Method Man\'in oynadığı Şans Ayağıma Geldi, komedi ve dramı bir arada sinema izleyicisine sunmayı amaçlıyor.

Yönetmen koltuğunda Thomas McCarthy\'nin oturduğu filmde, Adam Sandler\'ın canlandırdığı Maxin, keşfettiği sihirli makineyle hayatını değiştirme fırsatını yakalama süreci anlatılıyor. Sandler\'a başrolde Dustin Hoffman ve Steve Buscemi eşlik ediyor.

Teksas Katliamı

Sinema tarihine geçmiş bir klasik olan Teksas Katliamı, 40. yıl dönümü anısına restore edilen yeni kopyasıyla vizyona girecek.

Film, içlerinden birinin çocukluk evini ziyarete giden 5 gencin, insan yiyen bir ailenin eline düşmesiyle yaşadığı kabusu anlatıyor.
2015-04-03 12:15:00 587 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup