Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Bir ömür makyaj yapmakla geçiyor !

Bir ömür makyaj yapmakla geçiyor !

Yapılan araştırmaya göre kadınlar ömürlerinin yarısını makyajlı geçiriyor.
İngiltere \'de kozmetik ve sağlık ürünleri şirketi Beurer\'in yaptırttığı araştırma kadınların makyaj alışkanlıkları ve güzellik rutinleri üzerine çarpıcı sonuçlar ortaya koydu. 

Buna göre kadınlar ömürlerinin yarısını makyajlı geçiriyor, her beş kadından biri makyajsızken kapıyı bile açmıyor. 2000 kadının katıldığı ankete göre kadınlar normal bir günün 13 saatini makyajlı 11 saat makyajsız geçiriyor. Anketin vardığı sonuçlardan biri de kadınların genelde sabah saatlerinde ortalama 11 dakikada gerçekleştirdikleri makyajla günlerini geçirmeleri.

Ankete katılan kadınların dörtte biri makyajlarını saat 23.30\'a kadar temizlemiyorlar. Araştırmaya göre kadınların beşte biri makyajlı olmadıkları zamanlarda kapıyı bile açmazken makyajlı kendini daha iyi hissedenlerin oranı yüzde 10. Kadınların yüzde 38\'i ise makyajını tam anlamıyla temizleyip yatağa girmek noktasında oldukça isteksiz. Beurer\'in satış ve pazarlama direktörü Robert Slade, araştırmanın kadınların hayatlarında makyajın ne kadar hayati bir yerde olduğunu gösterdiğini söyledi.
2014-01-31 14:12:00 2293 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup