Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Bebeğinizin kilosunu evde takip edin

Bebeğinizin kilosunu evde takip edin

Hem annenin hem de bebeğin kilosu kontrol altında...
Türkiye Distribütörlüğünü GoldMaster’ın üstlendiği MEDISANA, annenin ve yeni doğan bebeğinizin ilk günden itibaren kilosunu hassasiyetle ölçen 48450 Anne-Bebek baskülünü müşterilerinin beğenisine sunuyor. Medisana Anne-Bebek baskülü, anne ve bebeğin kilolarını ayrı ayrı ölçümleyerek ayrı bir bebek baskülü almadan ailedeki herkesin kilosunu takip etmeye yarıyor.

Bebeklerin doğumdan sonraki kilo takipleri oldukça önemlidir. Bu dönemde bebeklerin gelişimleri sık sık kilo ölçümü yapılarak takip edilmelidir. MEDISANA Anne Bebek baskülü hem annenin hem de bebeğin doğum sonrası kilosunu düzenli olarak takip edebilmenizi sağlıyor. Bebeğin anne kucağında tartılması sayesinde, bebeğinizin huzurunu bozmadan kolay bir şekilde kilo gelişimini takip edebiliyorsunuz.

Medisana Anne-Bebek baskülünün geniş ve kullanımı kolay dijital ekranı, otomatik kapanma özelliği, aşırı yük ve düşük pil uyarısı fonksiyonları bulunuyor. Baskül 1-150 kg aralığında ölçüm yapabiliyor. Ayrıca bas-çalıştır özelliği ile kolay kullanım imkânı sunuyor.

Ayrı bir bebek baskülü almayı gerektirmiyor

Medisana Anne-Bebek baskülünde, önce anne tartılıyor, bu esnada cihazın üzerindeki anne sembolü yanıyor, daha sonra cihaz kendisini sıfırlıyor ve anne çocuğunu kucağına alarak tekrar tartılıyor, bu kez cihazda bebek sembolü yanıyor ve sadece bebeğin kilosunu gösteriyor. Medisana Anne-Bebek baskülünün dikkat çeken en önemli özelliklerinden biri, cihaz normal baskül boyutunda olduğu için diğer bebek basküllerine göre çok fazla yer kaplamıyor ve ayrı bir bebek baskülü almadan ailedeki herkesin kilosunu takip etmeye yarıyor.

Anne-Bebek baskülü 50 gr. hassasiyet ile ölçüyor

Bebek baskülleri ile normal basküller arasındaki en önemli fark ölçüm hassasiyetidir. Standart yetişkin baskülleri genelde 100 gr hassasiyetle ölçüm yaparlar ancak bebek baskülleri 50 gr. hassasiyetle ölçüm yapar. Medisana Anne-Bebek baskülü yeni doğan bebeğinizin ilk günden itibaren kilosunu 50 gr. hassasiyet ile ölçüyor.
2014-01-14 14:45:00 3440 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup