Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Bebeğinizi pişikten koruyun

Bebeğinizi pişikten koruyun

Bebeklerin en fazla canını sıkan sorunlardan biri şüphesiz pişik.
Pişik sorunu sadece miniklerin değil anne ve babaların da uykusunu kaçırıyor.  Çoğunlukla ıslaklık, tahriş ve bakteriler nedeniyle oluşan pişik sorunu Altermed Panthenol Merhem ile kısa sürede iyileşiyor.

Havaların ısınmaya başlaması ile pişik özellikle bebekler için en büyük sorun haline geliyor.  Sıcak, ter ve sürtünme gibi nedenlerle oluşan pişik tedbir alınmadığı takdirde açık yara haline dönüşebiliyor. Çocuklar kadar anne ve babalarında keyfini kaçıran pişiğe karşı geliştirilen Altermed Panthenol Merhem bu soruna kesin çözüm sunuyor.

Altermed Panthenol Merhem’in içindeki yüksek orandaki lipitler sayesinde tahriş olmuş bölge mükemmel şekilde yağlanıyor ve koruyucu filmle kaplanıyor. Ayrıca tahriş olan cildin yarattığı rahatsız edici ve acı veren hissi azalıyor. Ciltte hızlı bir şekilde yenilenme sağlanıyor.

Omega Pharma Medikal Direktörü Dr.Handan Köksal, pişiğin özellikle bebeğin popo kısmında kızarıklığın ve tahrişin giderilmesi için kısa sürede etkinliğini ortaya koyan yeni ürünler olduğuna dikkat çekti. Dr. Handan Köksal “ Bu bağlamda Altermed Panthenol Merhem kullanımı ile bebeklerde pişik olan bölgede çok kısa zamanda kızarıklık ve tahriş ortadan kalkar ve bebeğin cildi tekrar eski haline gelebilir. Altermed Panthenol Merhem kısa bir süre içinde iyileştirme özelliği olan, güvenilir bir üründür” dedi.
2013-04-09 16:12:00 1101 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup